Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Borzasztóan szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából annyi a történet, hogy van egy csaj akivel beszélgettem és nagyon jól néz ki, nagyon krvs. És rámírt hogy leszopna munka után. Én meg megírtam őszintén hogy szemüvegben dolgozok, és nem találkozok szemüvegben lánnyal. Ő lehet azt hitte le akarom rázni.

Sajnos 6,5 diptriás egy full b****sz nullának érzem magam benne.

Egyébként kontaktlencsés vagyok. Hétvégén használom is egyébként ma jó napom is volt, belenéztem a tükörbe és egy nagyon jó csávó nézett vissza rám.


De hétköznap monitornál dolgozok, és nem bírja a szemem a lencsét. Sajnos minden nap nem is tudom használni.

Így egész héten depressziós vagyok.


Meg akarom műttetni a szemem, viszont az visszaromolhat. Szóval így lehet váltanom kéne munkát. És nem keresek rosszul egy irodában dolgozok.

De most már azon gondolkozok hogy bármi legalja munkát is elvállalok csak ne keljen az a rohadt szemüveg.


26 F


2019. febr. 23. 22:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
A szemüveg szexi.
2019. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
29%
Erre a trollkodásra kajak így ugrottatok? xD
2019. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!