Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha tök szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tök szomorú vagyok egy elutasítás miatt, de egy barátom sem ér rá?

Figyelt kérdés
Nem akarok otthon ülni egész este....
2019. jan. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hól lax?
2019. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz filmet, olvass, menj ki sétálni... A barátaidnak is van magánéletük, nem fognak egy szavadra ugrani mert szomorú vagy. Ez itt a felőtt kategória, drágám.
2019. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 peca1000 ***** válasza:
31%

Hívj át egy lánybarátnőt lelkizni.


Csak vigyázz, hogy nehogy összzenunizza a kukidat :D

2019. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pár napja éltem ezt meg és mivel én lány vagyok volt olyan barátnőm, aki örült annak, hogy nem jött össze a sráccal, sokszor nem is a barátokra kell támaszkodni, főleg ha felnőtt már az ember, mindenkinek megvan a saját problémája, lehet nem is érdekelné őket ez annyira.


Mindig magadra számíthatsz csak, ezt tanuld meg. Egyedül is ki lehet lábalni egy csalódásból, főleg ha kezdetleges dologról van szó. :)

Foglald el magad valamivel vagy beszélgess chaten vagy itt valakivel, de ne csak a mostani problémádról. Az a legjobb, ha elfelejted minél előbb.

Minden okkal történik, ez az elutasítás is. Majd jönnek jobbak vagy jobb. :)


22/ L

2019. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod azt a pótcselekvést, ami leköt. Én pl. azzal próbálok túlélni, hogy minden pillanatomat betáblázom. Munka mellett tanulok. Most éppen vizsgaidőszak van. Megfigyeltem, hogy a tanulás leköt, addig nem gondolok a nyomoromra. Amint kizökkenek jön a szorongó érzés (miért nem kellettem neki!?). Ebből következik, hogy sokkal többet készülök egy-egy vizsgára, mint amennyit kéne, kényszertevékenység.

Aztán megfogadtam, hogy bikini szezonra ledobok 5 kilót. Ennek érdekében sokat főzök és mozgok. A mozgás kikapcsol. Elfelejtem minden bajom, fizikailag pedig úgy lefáraszt, hogy utána dőlök az ágyba.

Aztán ha egy-egy barátnőm ráér, akkor csinálunk valami csajos programot. Csúnya vagy nem csúnya ez a csajos program általában az, hogy beülünk valami vendéglátó ipari egységbe, végig csacsogjuk az éjszakát és berúgunk, mint az albán szamár. Nem szép, de baromi jól esik megnyomni a reset gombot és csak egy éjszakára elfelejteni a problémáimat.

Az éjszakák a legrosszabbak, így igyekszem annyira elfárasztani magam, hogy éjszaka aludjak. :)

Mostmár azt gondolom kilábaltam. Nem vagyok még százas, de nagyjából feldolgoztam a visszautasítást. Nem lettem rövidebb, ez is egy tapasztalat volt és ezt kell tudatosítanod magadban. Nem veled van a baj, attól hogy ő nem téged keres!


Azt hiszem az összes közül életem legjobb döntése volt az új közeg (suli). Nagyon sokat számítanak a friss arcok az ember szürke hétköznapjaiban.

2019. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!