Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy velem legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy velem legyen?

Figyelt kérdés

Segitsetek kerlek. Szeretnem ha eszre venne hogy hianyzom neki. En futok utana o meg csak elkuld a busba. Azt akarom h forduljon a kocka es rajojjon h hianyzom neki. Azt mondta meg valahol szeret legbelul. De tul sok serelem erte ot es nem tudja elfelejteni (egesz nyaron reggeltol estig dolgoztam. Kicsit kevesebbet de irtam neki megis, nem volt neki szimpi a legjobb foubaratom es beszelgettem vele stb) meg bekavart az exem es a legjobb haverja egy csoporton keresztul h ossze vissza hazudoztak rolam. Mit csinaljak?

17/L

Valaszokat elore is koszonom!



2018. szept. 8. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tehetsz, de a legrosszabb, ha loholsz utána. Ezzel csak nyomasztod. Tartsd magad kicsit többre, ne engedd, hogy megalázzon.
2018. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na fuss egy pasi után se. Majd lesz egy jobb.
2018. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En vele szeretnek lenni. Suliba adott puszit a szamra. Aztan mondta h de nincs koztunk semmi. De meg lehet. Aztan most szerdan akar velem beszelni. Vissza akarom szerezni es nemtudom mit tehetnek hogy ijra az enyem lehessen
2018. szept. 8. 09:51
 4/4 anonim válasza:
79%
Ne fuss utána, hagyd hogy o jojjon utanad, ha latja hogy megvagy nelkule akkor hidd el bele fog huzni. Bar hogy oszinte legyek ez a srac mintha nem tudna mit akar foleg ilyen kamuzo emberek miatt, ha igazan szeret nem hisz nekik ha igen akkor nem erdemli meg hogy szeresd. Tapasztalatbol mondom. Szoval ne hagyd magad! :)
2018. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!