Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az nagy baj ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az nagy baj ha nem vagyok boldog? Mindig búskomor, szomorú, szigorú tekintetű vagyok.

Figyelt kérdés

Olyan vagyok aki az iskolában az utolsó padba ül és nem szól egy szót sem. Beszélgetni nem szeretek mivel nincsen miről mert velem semmi olyan nem történik ami említésre méltó lenne.


Azért kerül el mindenki mert látszik rajtam, hogy bajok vannak velem?



2018. nov. 25. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez így is marad, amíg azt gondolod, hogy a dolgok történnek veled és nem te teszed őket. Az élet nem történik veled, te irányítod. Ülsz egy kocsiban és nem fogod a kormányt. Szerinted ki akarna melléd beülni?
2018. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, látszik rajtad. Szerinted ki az, aki szeret egy búskomor, magányos, szótlan ember társaságában lenni hosszútávon? Ébresztő! Rengeteg program, hobbi van, amiben lehet társaságot és érdekes/értelmes elfoglaltságot találni.
2018. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem nagy baj.


Felőlem lehetsz egész nap búskomor, hol érdekel, hogy mi van egy vad idegennel

2018. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is csúnyán szoktam nézni, de szívesen fecserészek ha van kivel. Ha itt kérdezgetsz, akkor nem hiszem hogy olyan nagy baj van (illetve nem tudni), de ha úgy érzed, hogy nincs miről beszélned akkor ne beszélj. Ezzel nincs baj. Mások meg állandóan dumálnak, mert minden megmozdulásuk a beszédről szól. Nem kell emiatt izgulni.
2018. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán teljesen mindegy, de miért csodálkozol, hogy kerülnek? Miért ne kerülnének? Beszélgetni nem szeretsz, búval baxott vagy. Mit akarsz te másoktól?
2018. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lepődsz meg ezen?

Senki nem szeret örökké búskomor emberekkel lenni, aki ráadásul nem is keresi a kapcsolatot.

A helyedben tennék valamit, mert később csak nehezebb lesz változtatni ezen.

2018. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogyan tehetnék a változásért?
2018. nov. 25. 10:39
 8/13 anonim ***** válasza:
A helyedben elolvasnék néhány önismereti könyvet. Van bőven a témakörben, csak menj be egy könyvesboltba és vedd meg azt, aminél úgy érzed, hogy szimpatikus a tartalom!
2018. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És min változtatna?
2018. nov. 25. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megismernéd önmagad, elsősorban, hogy miért vagy ennyire lehangolt, mert ennek oka sem mindegy.
2018. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!