Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Borzasztóan szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából annyi a történet, hogy van egy csaj akivel beszélgettem és nagyon jól néz ki, nagyon krvs. És rámírt hogy leszopna munka után. Én meg megírtam őszintén hogy szemüvegben dolgozok, és nem találkozok szemüvegben lánnyal. Ő lehet azt hitte le akarom rázni.

Sajnos 6,5 diptriás egy full b****sz nullának érzem magam benne.

Egyébként kontaktlencsés vagyok. Hétvégén használom is egyébként ma jó napom is volt, belenéztem a tükörbe és egy nagyon jó csávó nézett vissza rám.


De hétköznap monitornál dolgozok, és nem bírja a szemem a lencsét. Sajnos minden nap nem is tudom használni.

Így egész héten depressziós vagyok.


Meg akarom műttetni a szemem, viszont az visszaromolhat. Szóval így lehet váltanom kéne munkát. És nem keresek rosszul egy irodában dolgozok.

De most már azon gondolkozok hogy bármi legalja munkát is elvállalok csak ne keljen az a rohadt szemüveg.


26 F


2019. febr. 23. 22:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A végét nem értem.

Nekem napi lencsém van, havi lencsétől olyan vörösek voltak a szemeim, hogy annál még szemüvegben is jobban néztem ki.

Ebben a szituban jó lett volna ha van 2 db napi lencse bent az irodában.


Viszont annyi ilyen random helyzet van az életben. Volt étteremben is megszólíthattam volna.

Igazából sokszor nem is, csak a külső számít. Hanem van egy olyan érzésem, hogy ha megjelenik a csaj pasija (ezért nem megyek szemüvegben bulizni) és tetlegességig fajul leeshet a szemüvegem, és nem látok semmit, az nagy kiszolgáltatottság. De még nő is adhat pofont és leesik a szemüveg.


Egyébként meg nem félek, soha senkitől. Ha van rajtam kontaktlencse nagyon magabiztos vagyok.

Szavakkal sem nagyon tudnak megalázni, mert szemüveg nélkül nagyon jó pasi vagyok.

2019. febr. 24. 00:05
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Engem személy szerint nem zavart volna a szemüveg.

Kifejezetten vonzódom a szemüveges férfiakhoz.


23/N

2019. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én pedig kifejezetten undorodok magamtól.
2019. febr. 24. 00:28
 14/22 anonim ***** válasza:
"plusszos" lencséid vannak?
2019. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
minuszos
2019. febr. 24. 01:03
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez lágy lencse ezek szerint. Kemény lencsével nem próbálkoztál? Sokkal egészségesebb, mint a lágy. Valószínű azért, mert csak a szem színes részét borítja. Nehezebb megszokni, de utána egyáltalán nem érzed, ha már megszoktad. Az én szemhibámat csak kemény lencse tudja orvosolni. Én állandóan túlhordom. 1 éves a lencsém, és meg sem merem mondani, hány éve hordom már túl. Egyszer 4 évvel hordtam túl. Dícséretet nem kaptam érte, de azt mondta a dokim, hogy ezt lágy lencsével nem lehetne megcsinálni. Naponta max.12 órát lehet fent, na ezt se tartom be. Terhes nők gyakran nem tudnak kontaktlencsét hordani szemszárazság miatt, megkérdeztem a dokit, mi lesz ha nem fogom tudni hordani, amikor terhes lettem. Azt mondta, a kemény lencsét szokták legjobban bírni a terhesek, ha ezt nem bírom, nincs más opció. Simán végigcsináltam a terhességet kemény lencsével. Szóval én a helyedben kipróbálnám. Tudok javasolni olyan Ofotértet, ahol normális orvos van és megmondják, milyne lencsével lehet korrigálni a szemhibádat. A napi lencséhez képest pedig jóval megfizethetőbb a kemény lencse. A kemény lencsét szinte bárhol és bármikor ki-, berakhatod, ha már van egy kis rutinod. Oké, azért kezet mossál. Akár munka után is beteheted a mosdóban.
2019. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel az agybajjal te lencsében is világ lúzere vagy.
2019. febr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb baromságot már jó ideje nem olvastam ezen az oldalon.
2019. febr. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

"Nagyon jó pasi vagyok szemüveg nélkül"

Ezt kb. 3x leírtad. Nem a szemüveg a legnagyobb probléma nálad.

2019. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél hogy teljes értékű egészséges ember vagy 2 kézzel és 2 lábbal, ahelyett itt rinyálsz hogy 6 dioptriás vagy! Más fiatalok meg nyomorékok tolószékben, de neked csak ennyi a problémád hogy a csaj leszopna, de nem tudod eldönteni mit csinálj a szemüvegeddel. Te életképtelen!
2019. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!