Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Borzasztóan szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából annyi a történet, hogy van egy csaj akivel beszélgettem és nagyon jól néz ki, nagyon krvs. És rámírt hogy leszopna munka után. Én meg megírtam őszintén hogy szemüvegben dolgozok, és nem találkozok szemüvegben lánnyal. Ő lehet azt hitte le akarom rázni.

Sajnos 6,5 diptriás egy full b****sz nullának érzem magam benne.

Egyébként kontaktlencsés vagyok. Hétvégén használom is egyébként ma jó napom is volt, belenéztem a tükörbe és egy nagyon jó csávó nézett vissza rám.


De hétköznap monitornál dolgozok, és nem bírja a szemem a lencsét. Sajnos minden nap nem is tudom használni.

Így egész héten depressziós vagyok.


Meg akarom műttetni a szemem, viszont az visszaromolhat. Szóval így lehet váltanom kéne munkát. És nem keresek rosszul egy irodában dolgozok.

De most már azon gondolkozok hogy bármi legalja munkát is elvállalok csak ne keljen az a rohadt szemüveg.


26 F


2019. febr. 23. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet munka után de még szoptatás előtt levenni azt a szemüveget? Megkéred, hogy fogja meg, ráadod, beteszed az ingzsebedbe.... annyi variáció van. :D

32/f

2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Most nagyon ideges lettem, de azért nem írok csúnyát mert biztos segíteni akartál.

Leírom a 6,5 fél dioptria olyan hogy ha leveszed semmit nem látsz, szó szerint...

2019. febr. 23. 22:43
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,látott a csaj nem?Ha felajánlotta hogy lesz*op,akkor nagyon-nagyon nem érdekli,hogy hány dioptriás,milyen vastag lencsés a szemüveget.Aki ilyet ajánl, azt pont nem érdekli más,és totál feleslegesen aggódsz.
2019. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a szemüveget, csak te csinálsz nagy ügyet belőle. A csaj biztosan röhögött rajtad, mert ekkora marhát, mint te... Na szóval szemüvegben le kellett volna szopatni a csajt, és kész.
2019. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Hogy mekkora r***ancok vannak.
2019. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mert ő ezt nem tudhatja.
2019. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha én leakarok valakit szopni, akkor hotdog jelmezbe is jöhet. Szerintem túl parázod, mert nem szereted magát a szemüveget magadon. Annyira nem ronthat a látványodon.
2019. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ird le neki ezt a szemuveges aggodalmad. Kerdezd meg,h zavarja-e. Lenyeg,h magyaradzd el,h nem pattintani akartad. Talan megerti.


Szerintem nem zavarja. A baratomnak 4 dioptrias sorosuveg kinezetu szemuvege van.

Ezen ne aggodjal.

N

2019. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

leírtam, kiröhögött.


Mózesi csipkebokor volt számomra ez az eset.

Ma a kondiba kontaktlencsébe mentem, csak azért is alapon, oda is mentem két nőhöz dumálgatni.

Tudom magamról, hogy jó pasi vagyok.


Viszont szemüvegben nem vagyok, ez szódásüveg. Valóban jó, hogy segít a mindennapokban, mert legalább látok. De nekem a gyerekkoromtól fogva tönkretette az életemet. Nagyon vagány kisgyerek voltam. Aztán ahogy kaptam szemüveget, lúzer lettem. Nem tudtam focizni már a többiekkel, verekedni sem. Állandóan eltört...

Nem kivánom ezt az élettörténetet sok mindenkinek.


Amég nem volt kontaktlencsém (18 éves koromig nem is jártam bulizni) nem mertem szemüvegben. Legalább így az éjszakai életben már feltudom venni. Bár így is volt olyan hogy nem tudtam ott aludni a nőnél mert ugye abban nem lehet aludni. Szerintem a műtét a kiút innen.


Persze kellenek a lúzer pasik is a lúzer nőkhöz, de én ki akarok és ki fogok ebből az imázsból törni.

2019. febr. 23. 23:47
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lencséd van? Nekem kemény és teljesen jó bármilyen tevékenységhez. Az én arcomat is borzasztóan torzítja az 5-6 dioptriás szemüveg és én se látok nélküle. De azért este ki merem venni úgy, hogy nem teszem fel a szemüveget, ezen még nem múlt éjszakai találkozóm.
2019. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!