Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki kissé problémás. Elég halk szavú, társaságkerülő és néha elég hisztis.

Az a gond, hogy nagyon szeretne már egy párkapcsolatot szinte görcsösen és én is szeretném, ha megtalálná a párját, de vannak problémái. Néha nagyon hisztis még a múltkor ismerkedett egy lánnyal és szegényt kikosarazta ő meg annyira felhúzta magát ezen, hogy neten megfenyegette őt. Mondtam neki, hogy ne csináljon ilyet, mert feljelentheti. Erre olyan reakciója lett, hogy elkezdte a lábát csapkodni és sírt, mint egy kisgyerek.

Nagyon megtetszett neki az a lány és reménykedtem benne, hogy lesz valami köztük. Elég könnyen ingadozik a hangulata van mikor nagyon boldog aztán hirtelen rájön a rossz kedv, néha sír is közbe és mindig azt mondogatja, hogyha lenne barátnője biztos nem lenne ilyen depis. Próbálom őt biztatni, hogy nem lesz semmi baj, de gyakran visszaesik.

Viszont rendes srác, nem soká pár éven belül 30 lesz és szeretném, ha addigra végre boldog lenne.


2019. febr. 21. 17:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen emberre még egy kutyát sem mernék rábízni.

Neki nem barátnő kell, hanem szakember, pszichológus, és fene tudja, mi még.

Olvasd el ezt:

[link]

Meg ezt sem ártana:

[link]

2019. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A jó öreg Ted, sokan példát vehetnék róla, tehetséges volt. :D
2019. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az esetéből minden esetre lehet tanulni.
2019. febr. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!