Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki kissé problémás. Elég halk szavú, társaságkerülő és néha elég hisztis.

Az a gond, hogy nagyon szeretne már egy párkapcsolatot szinte görcsösen és én is szeretném, ha megtalálná a párját, de vannak problémái. Néha nagyon hisztis még a múltkor ismerkedett egy lánnyal és szegényt kikosarazta ő meg annyira felhúzta magát ezen, hogy neten megfenyegette őt. Mondtam neki, hogy ne csináljon ilyet, mert feljelentheti. Erre olyan reakciója lett, hogy elkezdte a lábát csapkodni és sírt, mint egy kisgyerek.

Nagyon megtetszett neki az a lány és reménykedtem benne, hogy lesz valami köztük. Elég könnyen ingadozik a hangulata van mikor nagyon boldog aztán hirtelen rájön a rossz kedv, néha sír is közbe és mindig azt mondogatja, hogyha lenne barátnője biztos nem lenne ilyen depis. Próbálom őt biztatni, hogy nem lesz semmi baj, de gyakran visszaesik.

Viszont rendes srác, nem soká pár éven belül 30 lesz és szeretném, ha addigra végre boldog lenne.


2019. febr. 21. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Erre olyan reakciója lett, hogy elkezdte a lábát csapkodni és sírt, mint egy kisgyerek." - Szerintem neki van valami betegsége is, mert normális, egészséges felnőtt ember ilyet nem csinál. Nem biztos, hogy mindent tudsz róla.

Egyébként nem járnék ilyen pasival, hogy a kérdésre is válaszoljak. Társaságkerülő (én nem vagyok az), hisztis (én nem vagyok az, csak nagyon ritkán, de ahhoz eléggé be kell telnie annak a bizonyos pohárnak), nem tűnik egészségesnek (lábcsapkodás és sírás), ingadozik a hangulata (kiszámíthatatlan), ha lenne barátnője (másra hárítja a felelősséget ahelyett, hogy felelősséget vállalna az életéért)...

2019. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Akkor járj vele..... ha mersz. ;)

32/f

2019. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Te egy ilyen hulladék alakot rendes srácnak hívsz? Egy olyat, aki hisztizik mint egy retardált óvodás, aki fenyegeti azt aki elutasította? Azt, akit embernek is alig lehet nevezni ha felnőttlént képtelen uralkodni az indulatain? Azt, akinek az érzelmi fejlettsége a béka segge alatt van, önfejlesztéshez meg lusta és igénytelen? (na nem így lenne már változtatott volna a viselkedésén és hozzáállásán). Bár te is egy nagyon jó ember lehetsz, ha egy ilyennel szóbaállsz, madarat tolláról ugyebár. Nem elég, hogy akkor se járnék egy ilyennel, ha az utolsó hím lenne a bolygón, de még havernak sem kéne.
2019. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig az ember nincs rendben magával és a világgal, hogyan és minek akarna maga mellé egy "társat"? Azért hogy felvidítsa őt? Ugyan már. Egy depis, hisztis nagy gyerek mitől is lenne olyan vonzó?


Itt bukják el az emberek az egészet. Valójában a boldogság nem összekeverendő a pillanatnyi örömökkel. Hááááá' jó vóna már szexelni... jóóóó vóóóna mááá' egy szexi vadmacska, aki anyuci helyett anyuci.... aki eltekint az élhetetlen stílusomtól.... aki amikor depis vagyok felvidítana.... aki célokkal töltené meg a céltalan életem.... aki elfogadná a tesze-tosza stílusomat.


Hahó!!!! Ébresztó! Ha jól össze vagy rakva, ha vannak normális, előremutató és emberi céljaid, ha összhangban vagy magaddal és a világgal, ha pozitív beállítottságú vagy, akkor azon fogod kapni magad, hogy nem leszel egyedül.


Már ne is haragudj meg kérdező, de a barátod miért akar rosszat egy lánynak? Bár, ha talál egy hasonló depis, önbizalom hiányos lányt, talán összeszenvedhetnek pár hónapot. Fantasztikus!

2019. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben kerülném ezt a srácot.
2019. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Soha az életben. Pont az ilyenekről olvasok.


De miért nem vered a fejét a falba, mikor hisztizik? Lehet helyreugrana, ami kilazult.

2019. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem. Nem akarnék egy hisztis ovissal randizni.

Nincs valamilyen mentális betegsége?

2019. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkinek se rosszat, mert tényleg egy rendes jószívű srác. Elég bunkó válasz az, hogy ő egy hulladék lenne. A fenyegetést egyáltalán nem veszi komolyan, mert senkinek se szeretne ártani csak sajnos ő ilyen indulatos. Azért se akarnék senkinek se rosszat, mert velem jól kijön és nem egy rosszindulatú ember.

Van egy ismerősöm aki régebben haverom volt, ne ő tényleg egy olyan ember akinek nem kívánok társat mellé, mert lenézi a nőket, szerinte minden nő buta, emiatt ne legyen véleménye és tárgyként tekint a nőkre. Velem is elkezdett bunkó lenni ezért kerülöm. De akiről írok nem ilyen csak vannak problémái és úgy hiszem, ha egy lány barátságosan állna hozzá akkor segíteni rajta a párkapcsolat.

Amikor én is egyedül voltam akkor volt mikor napokig depis voltam majd amikor megismertem a barátnőmmel sokkal jobban éreztem magam és pozitívabb lettem. Voltak olyan napjaim amikor az öngyilkosságon gondolkoztam és, ha a barátnőm nem állt volna hozzám ilyen barátságosan akkor valszeg most is hasonlóan depis lennék.

Viszont a barátommal az a baj, hogy mellé elég hisztis, meggondolatlan és indulatos tud lenni, ami kissé problémás.

2019. febr. 21. 17:36
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb az IQ-m mint 70 és nem vagyok mazochista, szóval nem járnék ilyen sráccal. Őszintén szólva nem is barátkoznék vele, kiállhatatlan, undorító személyiségnek tűnik a leírásod alapján. Ez már bőven a "súlyos jellemhibák" kategória, nem a "kicsit problémás" kategória. Akinek egy csótány szintján van az indulatkezelése, az minden, csak nem rendes és nem jószívű.
2019. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rá magyar szó, amit csinált, azt date-stalking-nak hívják, és ha ilyet csinál egy férfi (vagy nő), az fog durvábbat is.
2019. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!