Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki kissé problémás. Elég halk szavú, társaságkerülő és néha elég hisztis.

Az a gond, hogy nagyon szeretne már egy párkapcsolatot szinte görcsösen és én is szeretném, ha megtalálná a párját, de vannak problémái. Néha nagyon hisztis még a múltkor ismerkedett egy lánnyal és szegényt kikosarazta ő meg annyira felhúzta magát ezen, hogy neten megfenyegette őt. Mondtam neki, hogy ne csináljon ilyet, mert feljelentheti. Erre olyan reakciója lett, hogy elkezdte a lábát csapkodni és sírt, mint egy kisgyerek.

Nagyon megtetszett neki az a lány és reménykedtem benne, hogy lesz valami köztük. Elég könnyen ingadozik a hangulata van mikor nagyon boldog aztán hirtelen rájön a rossz kedv, néha sír is közbe és mindig azt mondogatja, hogyha lenne barátnője biztos nem lenne ilyen depis. Próbálom őt biztatni, hogy nem lesz semmi baj, de gyakran visszaesik.

Viszont rendes srác, nem soká pár éven belül 30 lesz és szeretném, ha addigra végre boldog lenne.


2019. febr. 21. 17:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Bunkó választ, ezt aláírom, de az ilyen emberek jobb szó híján tényleg hulladékok és el kéne őket tiltani az emberi kapcsolatoktól. Zavard el pszichológushoz, ha ennyire aggódsz érte, talán az tud vele kezdeni valamit, ha már az anyja nem nevelt embert belőle.
2019. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy járnék. Egyszer randiztam egy sráccal, amikor kosarat kapott mert tudtam, hogy részemről nem lesznek gyengédebb érzelmek elhordott mindennek a napvilágon.

Életemben nem voltam olyan boldog mint azon a napon, amint rámkiabálta azt a sok szennyet ráébredtem, hogy mitől is mentettem meg magamat :)

2019. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Még véletlenül se jönnék össze ilyen emberrel. Hányan nyilatkozták már a bíróságon a párjuk megölése vagy komoly fizikai sérülések okozàsa után hogy ők szeretik a lányt és csak akkor és ott volt épp rosszkor rossz helyen? Mi olyat tudna adni egy instabil hisztis depressziós agresszív ember ami miatt megkockáztatnám hogy komoly fizikai és /vagy lelki sérüléseket szerezzek?

A srác konkrétan képtelen az érzelmeit kezelni nincs semmiféle kudarctűrő képessége és olyan távol áll egy megbízható embertől hogy az hajmeresztő.

Én eleve olyan párt keresek akivel akár családalapítást is eltudok képzelni. Te rá mernél bízni egy gyereket?

Arról nem is beszélve hogy az első időszakban lehet "jobban lenne" de mi lesz az első problémánál? Üvöltés sírás ajtó csalódás tányér dobálás. Minden csak értelmes kommunikáció nem. Neked ezek szerint van kapcsolatod így gondolom sejted hogy a kommunikáció az alapja. Hogy mondanád meg neki ha valami zavar? Ki az az idióta aki minden piszlicsáré dolog miatt neki áll veszekedni és /vagy a kis lelkét ápolni? Valószínűleg a többség inkább magában tartaná hogy a hisztit elkerülje az meg aztán egy igazán jól működő kapcsolat lenne.

Ha a barátod valahogy talál olyan önsorsrontó lányt aki kibírja mellette az egy teljesen egyoldalú a srác igényeit kiszolgáló kapcsolat lesz. Hiszen minden körülötte az ő hisztijei hangulatváltásai körül fog forogni míg a lány ki nem merül. Jó esetben előbb mint később és elmenekül. És ha egy egyszerű visszautasítás azt váltotta ki belőle hogy üvölt bőg csapkolódik és fenyeget mit fog kiváltani egy kötődésre épülő kapcsolat elvesztése?

Azt írod csúnya dolog hogy ezek alapján leírjuk a srácot. Szerintem sima önvédelem. Lehet ő akármilyen cukor bogyó mikor épp jó pillanata van ha amúgy komoly érzelmi és idegrendszeri gondokkal küzd. Egyszerűen amíg nem kezelteti magát veszélyes mindenkire aki össze akarja vele kötni magát. Mert ha valami csoda folytán fizikailag nem is válik agresszívvé akkor is olyan lelki gondokat okoz(hat) amit a másik is csak kezeléssel tud javítani. Mert ha valakit annyira közel engedsz amennyire azt szerelmesen egy párkapcsolatban teszed minden ami a másikkal történik rád is hatással lesz.

2019. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Rendes? Jószívű?


Bocs, de még véletlenül sem hiányzik, ha netán valami van, akkor megfenyegessen vagy esetleg a fenyegetést be is váltsa, vagy hisztizzen örjöngve.


Teljes mérétkben kizárt egy olyan pasas, aki fenyegetőzik.

2019. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Veled lehet hogy kedves és jó szívű de a nőkhöz úgy tűnik nem igazán legalább is akkor nem ha nem úgy alakul a dolog ahogyan ő szerette volna. Nekem ilyen pasi nem kell. Ha össze veszek vele akkor megver vagy mi?
2019. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

"Néha nagyon hisztis még a múltkor ismerkedett egy lánnyal és szegényt kikosarazta ő meg annyira felhúzta magát ezen, hogy neten megfenyegette őt."


Ez nem hisztis, ez egy f...sz.

Engem nemrég kosarazott ki az a lány, aki mindenkinél jobban tetszik nekem. Eszembe sem jutott hisztizni, összeszorítottam a fogam és jó képet vágtam a dologhoz.

2019. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%
Biztos azért lett ilyen ,mert nem született jóképűnek és rengeteg megalázást kapott a sok szutyok nőtől, már az olyanoktól, akiknek az a vicces, ha valaki előnytelen külsejű, az agyi kapacitásukból meg maximum egy 2-es szakmunkás bizonyítványra tellik. Emlékszem még olyan 16-17 éves koromban egy téli napon engem ki kigúnyolt két ilyen csaj: "Hihi, nézd, ott van az urad!" Addig tartott a nevetés, amíg az egyiket fejen nem dobtam egy hógolyóval, pukkant rendesen a hülye fején, érdekes, utána már elkomorodtak hírtelen. Így kell az ilyenekkel bánni, nehogy egy percig is azt higgyék, hogy nekik mindent szabad, vagy mindenkivel lehet szórakozni!
2019. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

17# Agresszív majom. XD

Ezért nincs senkid, de javíts ki, ha tévedek!

2019. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok agresszív, de birka sem, hogy hagyjam magam. Ami azt illeti mindenütt sikerült barátokat, haverokat találnom, iskolában, kollégiumban, munkahelyeken. Eléggé csendes, visszahúzódó vagyok, viszont ha úgy adódik a helyzet, akkor nem hagyom magam. Vagy szerinted tűrni kellett volna, ahogy a két csaj gúnyolódik velem, úgy viselkedni, mint egy senki papucs? Ahogy velem viselkednek az emberek, úgy viselkedek én is velük. Ez ilyen egyszerű.
2019. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg. Én hisztizni nem csak törni-zúzni szoktam, de nem futok senki és semmi után. :D F
2019. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!