Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kötnek kompromisszum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kötnek kompromisszumot az átlag csajok?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerős átlagos csajt látom hetente siránkozni, hogy Pl. idén is egyedül töltöm a valentin napot és hasonlók...


Meg ilyeneket: mikor olvasom a régi üzeneteidet, hogy te vagy a mindenem és visszagondolok, hogy most mással vagy (jobb nővel van a csávó)



Itt jövők én a képbe, az átlag vagy átlag alatti csávó: ráírok a csajra: hogy nem lenne e kedve talizni, jaj nem mert mert mennek kell ide oda amoda... aztán megint síránkozás osztva a facen .


Nem zaklatom őket, de én is visszaléptem már jó pár lánytól akik, jóformán kinevettek és túléltem.


És egyre jobban érzem azt, hogy elmegy a kedvem az egész társkereséstől.


De komolyan, most hol ismerkedjek ha mindenhonnan a vissza útasítást kapom?


tinderen törölnek,facen nem válaszolnak, utcán elhajtanak stb.


semisejó nekik,



2019. febr. 9. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, nekem eddig minden pasim átlagos volt. De ha egy férfi nem szimpatikus valamiért, akkor nem jövök vele össze, akkor sem ha átlagos, akkor sem ha átlag feletti. Hajtottam már el jó pasit is, meg átlagosat is. Mert nem találtam szimpatikusnak, unalmasnak tartom, nincs közös beszédtémánk stb. Nem arról van szó, hogy nekik csak szuper pasi kell (biztosan van olyan is) hanem, hogy valamiért te nem jössz be nekik.
2019. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Unalmas vagyok meg pesszimista.


Magamnak nem vagyok az, de kit érdekel majdnem mindenem megvan a párkapcsolaton kívül. Nyáron országúti kerékpározom és hasonlók imádom a száguldást.

2019. febr. 10. 07:19
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
A hipergámia miatt nem kötnek kompromisszumot. 5-ös csajként jár nekik a 7-es de inkább a 8-as férfi. Megmondták a feminista luvnyák is a TV-ben. Aki mást mond az nőgyűlölő lúzer.
2019. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
És mi lenne, ha nem a csajok mércéjét akarnád lejjebb venni, hanem te fejlődnél fel a kívánt szintre?
2019. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!