Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miér gondolják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miér gondolják hogy a saját szintjüknél mínimum három szinttel jobb pasit "érdemelnek"?

Figyelt kérdés

10/5-ös csajok biztossak benne hogy nekik 8-as pasi "jár". Olyan akire "fel tudnak nézni", meg aki anyagilag is "biztonságot nyújt nekik ha gyereket akarnak szülni". (Még akkor is ezt mondják ha egyébként meg útálják a gyerkeket meg nem is akarnak szülni.) Milyen alapon? Mert nekik p...cilyuk van?


Az átlag férfiaknak bezzeg azt tanácsolják mindíg hogy "vedd észre a hozzád illő lányokat!" Vagyis a három szintel lejjebb levő túlsúlyos unalmas és butácska nőket.


Aztán ha a kevés 8-as 9-es pasi az insta csajokkal jőn össze akkor bezzeg megy a sírás h "jajj minden pasi oan felszines, csak a kinézet érdekli őket!"



2019. febr. 8. 10:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem veszitek már észre,hogy mindkét nem ugyan azon nyüszög,és csak egymâsra dobáljátok a sarat,holott egyik se jobb a másiknál?
2019. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%

1. "A nők" nem gondolják. A nők egy csoportja gondolja, ugyanazon az alapon, amiért igénytelen kockák folyatják a nyálukat instamodellekre, meg Palvin Barbit savazzák, hogy nem is szép. Vannak, akiknek csak a tökéletes felel meg, ennyi.


2. "Még akkor is ezt mondják ha egyébként meg útálják a gyerkeket meg nem is akarnak szülni." - Én nem akarok szülni, de ettől még nem vagyok hülye, tudom, hogy megtörténhet, hogy teherbe esek. Fogamzásgátlót használok, 0,1-0,3% esélye van a teherbe esésnek még így is, egyik módszer se 100%. Ha "besikerül", nem szeretnék a híd alatt éhen halni a gyermekemmel.


3. "Az átlag férfiaknak bezzeg azt tanácsolják mindíg hogy "vedd észre a hozzád illő lányokat!" Vagyis a három szintel lejjebb levő túlsúlyos unalmas és butácska nőket." - Nem kell képzelegni. Hozzá illő nő = hozzá illő nő. Én egyébként az önfejlesztést szoktam javasolni, és eddig legtöbbször másoktól is ilyen tanácsokat láttam.

2019. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%

Az 500 milliomodik RINYAPINYA KAMU kérdést olvashattuk!


Ha annyi ezresem lenne, ahányszor olvasom az ilyen picsogós kamus kérdéseiteket, már rég gazdag lehetnék.


Bezzeg, ha egy kövér pasinak azt tanácsoljuk, hogy az egészsége miatt fogyjon le, akkor máris mi vagyunk a rosszak, mert milyen jogon tanácsoljuk ezt. De neki azért a vékony sportos csajok kellenek.


Elmentek ti a b..dös fenébe.

2019. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%
Ha a 10/5-ös (csak hogy maradjunk a szerintem gusztustalan számlálgatásnál) csajokra 10/8-as pasik hajtanak, akkor még jó, hogy őket fogják választani. Értelemszerűen mindenki a kínálat legjobbját szeretné magának, aztán ha a kínálat magasabb színvonalú, hosszú távon befolyásolja az elvárt színvonalat- ha mindig steaket eszek borsmártással akkor idővel egy körömpörkölt már nem üti meg a "szintet".
2019. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Jézusom 4-es te tényleg nem tudsz olvasni? Ki mondta h a 10/5-ös csajokra 8-as pasik hajtanak? Ép hogy az 5-ös csajok csorgatják a nyálukat a 8-as pasikra (akik viszont inkább instamodell csajokkal jőnnek össze aztán megkapják hogy milyen felszinesek).
2019. febr. 8. 10:52
 6/45 A kérdező kommentje:

2-es

"Ha "besikerül", nem szeretnék a híd alatt éhen halni a gyermekemmel."

Te most itt megmagyarázod hogy az átlag csajnak mért jár magasabb státuszú pasi. De a pasiknak meg azt tanácsolod h a saját szintjükről válogassanak. Nem érzed az ellentmondást? A pasi hiába válogatna a "saját szitnjéről" ha egyszer az ő szintjén lévő csaj is magasabb státuszú pasit akar mert az neki "jár".

2019. febr. 8. 10:53
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy itt nem tudhatjuk, hogy itt épp te vagy az, aki rosszul mérte fel a saját szintjét vagy másokét, vagy a nő:)


Nem tudom elképzelni hogy mi alapján dobálozol számokkal, hogy meghatározd mások értékét vagy a magadét. Lehet hogy épp te vagy az aki túlértékeli magát és leértékel másokat, ezt nem tudhatjuk..

2019. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%

"Te most itt megmagyarázod hogy az átlag csajnak mért jár magasabb státuszú pasi."


Hol magyaráztam ilyet? :D Fejtsd már ki, kérlek, mert valamit nagyon nem tudtál értelmezni ezek szerint a válaszomban.

2019. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert az ilyen pasik simán megdugják őket. Kósza Tinder-randi, rögtön lakásra, utána a csaj kicsit szomorkodik, hogy csak erre kellett. De az megmarad benne, hogy összejött a jó pasi, és utána már nem adja alább. Még akkor sem, ha egy-egy éjszakáról volt szó; ő elhiszi magáról, hogy az kivételes eset volt, és kapcsolatra is tud ilyet szerezni.


Le lehet pontozni, de pontosan ez a szituáció. A férfiak 10-20%-a szinte minden nőt megkap, a maradék 80-90% meg osztozkodik a nők alig negyedén-ötödén, akik vagy nem kérnek ebből, vagy -- többnyire -- belőlük nem kérnek a jó pasik, még szexet sem.

2019. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 peca1000 ***** válasza:
85%
Ha én most egyedülálló lennék, simán összeszednék egy átlagos csajt, átlagos paliként.
2019. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!