Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miér gondolják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miér gondolják hogy a saját szintjüknél mínimum három szinttel jobb pasit "érdemelnek"?

Figyelt kérdés

10/5-ös csajok biztossak benne hogy nekik 8-as pasi "jár". Olyan akire "fel tudnak nézni", meg aki anyagilag is "biztonságot nyújt nekik ha gyereket akarnak szülni". (Még akkor is ezt mondják ha egyébként meg útálják a gyerkeket meg nem is akarnak szülni.) Milyen alapon? Mert nekik p...cilyuk van?


Az átlag férfiaknak bezzeg azt tanácsolják mindíg hogy "vedd észre a hozzád illő lányokat!" Vagyis a három szintel lejjebb levő túlsúlyos unalmas és butácska nőket.


Aztán ha a kevés 8-as 9-es pasi az insta csajokkal jőn össze akkor bezzeg megy a sírás h "jajj minden pasi oan felszines, csak a kinézet érdekli őket!"



2019. febr. 8. 10:31
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
79%

"mínimum, útál, jőnnek"


Hát veled sem fog tanult nő összejönni. A szellemi színvonalat is lődd be, ne csak a külsőt.


Ez a szintezés meg szánalmas.

2019. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy ők nem pontozgatják magukat meg másokat.
2019. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
30%
Én legalább 8/10-es nőnek tartom magam. Nekem elég, ha megvan a sötét haj, 20centi a gatyában, tapasztalat szex terén, szétvarrt. Az átlag férfiak nem érdekelnek, én sem vagyok átlag nő. Ha csak a kinézet érdekli az is plusz pont.
2019. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem inkább az a probléma, amikor belsőre 2-es, 3-as csajok a külsejüket felturbózzák (mert az gyorsan megy ugye), és azt gondolják, hogy ők tökéletes férfit "érdemelnek".
2019. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
12%
Inkább legyen egy 1-es belsejű férfim, 10-es külsővel, technikával, mint egy 5-5ös. A külső és a technika, méret, tapasztalat dönt.
2019. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
74%
Miért gondolod, hogy te megmondhatod, hogy mások mit érdemelnek?
2019. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanaz jutott az eszembe mint a 16-osnak.


Btw, nincsenek szintek b asszus. Felejtsétek már el ezt. Julcsinak tetszik Józsi, ugyanígy fordítva, összejönnek, kész.

De van hogy Marika Józsira áhítozik, de neki akkor is Julcsi kell. Nem azért mert Marika annyira bányarém a Julcaihoz képest, csupán annyi az ok, hogy Józsinak Julcsi tetszik mert más a szemgödre és finomabb pacalt csinál. Na.

2019. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
90%
Figyu! Légyszi ecseteld már ezeket a "szinteket" hogy képbe kerüljek. Nehogy a végén levarrjak egy jólkinéző de alacsony kategóriás buxát! Részletesen pls, hogy tudjam mik a kritériumok és mikor lép szintet egy nő! Köszi!
2019. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
94%

Puncilyuk, oan...

Hagyd srác ne fáradj! Már nem érdekel a véleményed.

2019. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
38%
Inkább várok egy minimum 10/10 es pasija minthogy osszejojjek az első adódó lúzerrel.
2019. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!