Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik sokan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy az "átlag" amit Instagramon látnak?

Figyelt kérdés

Sokaknak a "csak egy átlagos nő" fogalmáról a tökéletesre plasztikázott Insta modellek jutnak az eszébe, mert hogy manapság már mindenhol ezt látni, tehát ez lett az "átlag".

Holott még mindig 500 átlag lányra jut kb egy insta girl, és nem fordítva. De már mennek szépen felfelé az elvárások, olyat is hallottam már ismerőstől, legyen olyan tökéletes, mint azok a modellek, de nulla plasztikai beavatkozással, mert nem szereti a műanyagot.


A férfiak felé miért nem elvárás az Insta modell külső?

Miért csak a nőknek kell tökéletesnek lenni, a férfi meg ugyanúgy, mint 100 éve, elég ha egy fokkal szebb az ördögnél?

(kiindulva azon ismerőseimből, akik elvárják, hogy a nő legyen minimum hibátlan)


2019. febr. 1. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert a nők ezer éve csak a férfiak használati eszközei sajnos azért ők legyenek tökéletesek mindenben,a pasiknak nem kell úgyis lesz mindig egy eszköze vhonnan.. :(
2019. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%

", olyat is hallottam már ismerőstől"


Drága, nem a kis szűz fiúk elszállt ábrándjai a mérce.

EZ valami szokásos, mi a fene kérdést kéne már kiírnom ide kategória.

2019. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Szánalmas a vergődésetek, miért baj, ha a férfinak is van elvárása? Azt se fogod fel, hogy az insta csajokat pont azért húzzuk le átlagosra, hogy a szomszédlány típussal érzékeltessük, hogy ő se rosszabb semmivel, ugyanolyan átlagos az a r**banc is, hogy növeljük az önbizalmatokat, mert ha ajnároznánk őket akkor meg az a baj, hogy miért az a szép nekünk. Ennyit nem értek fel ésszel?
2019. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Én ezzel az egésszel kapcsolatban csak azt nem értem, hogy hogyan gondolhatja azt valaki, hogy egy ember képes mindig, minden körülmények között a legjobb formáját hozni... Én elhiszem, hogy az sokaknak tetszik, ha egy nő szépen meg van csinálva, csinosan fel van öltözve, ki van sminkelve, szép a haja és így tovább, ez lehet akár ízléses és természetes is vagy valami szerintem túlzásba vitt véglet is, de mindenkinek más tetszik. Oké, megértem. Ha valaki szerint ez az átlag, mert rengeteg példát lát erre, akkor legyen, oké. De ki az, aki minden nap így néz ki és minden nap ilyen, 0-24? Szerintem minden nő szeret jól kinézni, mert egyszerűen jó érzés, ha belenézel a tükörbe és elégedett vagy. Én is szeretek szépen felöltözni, megcsinálni a hajamat, sminkelni és ilyenek, de nem ez az alap állapotom és nincsen se időm, se energiám arra, hogy állandóan így nézzek ki. Alkalmanként nekem is jól esik csak felkapni valami kényelmes ruhát, otthon pizsiben fetrengeni, smink nélkül stb., mert egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb és sokszor teljesen feleslegesnek érzem azt, hogy kicicomázzam magamat. Nekem például erre szóltak be többen is, hogy ez mennyire igénytelen és én ezt azóta sem értem.
2019. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
Jól van, nem lepődök meg, hogy lepontoztatok, akkor ezentúl ajnározom az insta modelleket, de lemerem fogadni, hogy akkor majd az lesz a baj. Amúgy a férfi, meg a női elvárásokról annyit, hogy a nőknek sokkal több van, a férfinak egy aranyos, szép lány kell ennyi, egy férfinak le kell tenni valamit az asztalra, hogy felnézzenek rá a csajok, beleértve a külsőt is, az edzőterembe kell rohadni napi x órát, hogy jó "pasi" legyél, nőknek meg hogy jócsaj legyen, annyit kell tennie, hogy nem zabál annyit, meg néha mozog egy picit (ami nem teljesítmény, kivétel a pajzsmirigy betegeket, de nem hiszem, hogy annyi beteg van, mint ahány elhízott csaj).
2019. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
Ja és az elhízott nők is bejönnek a férfiak egy részének. Míg a női ideál kb. ugyanaz mindegyiknél.
2019. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Egy nőnek is ugyanúgy sokat kell tennie az alakjáért. Ha "picit" mozognék, olyan lapos seggem lenne, hogy csak egy vonal lennék.
2019. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
A társadalom "swag" rétege szerint ez a normális. Ez egy újabb hullám mint a hippy vagy a punk korszak. De ez a korszak szerintem nagyon gáz. Az ami a közösségi oldalakon megy az egy szenny. A nőket tárgyiasítják, kilóra megveszik. Persze akinek nincs pénze az meg szingli marad.
2019. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
7-es ebben a kérdésben lévő csajok szerinted nem laposak? És bejönnek egy csomó férfinak, szerinted ők mit csinálnak azon kívül, hogy nem esznek? Elmondom, hogy semmit, férfiban én is vékony vagyok, annyit csinálok, hogy nem eszek eleget, ennyi, tudom, hogy nem teljesítmény magamból kiindulva, ellenben én rohadtúl nem leszek vonzó így, csak ha heti nem tudom hány órát edzenék. Amiben rosszabb a nőknek külső szempontjából a szőrtelenítés ezt elismerem, a sminket viszont senki nem kéri tőlük, ők erőltetik sokszor.
2019. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2019. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!