Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik sokan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy az "átlag" amit Instagramon látnak?

Figyelt kérdés

Sokaknak a "csak egy átlagos nő" fogalmáról a tökéletesre plasztikázott Insta modellek jutnak az eszébe, mert hogy manapság már mindenhol ezt látni, tehát ez lett az "átlag".

Holott még mindig 500 átlag lányra jut kb egy insta girl, és nem fordítva. De már mennek szépen felfelé az elvárások, olyat is hallottam már ismerőstől, legyen olyan tökéletes, mint azok a modellek, de nulla plasztikai beavatkozással, mert nem szereti a műanyagot.


A férfiak felé miért nem elvárás az Insta modell külső?

Miért csak a nőknek kell tökéletesnek lenni, a férfi meg ugyanúgy, mint 100 éve, elég ha egy fokkal szebb az ördögnél?

(kiindulva azon ismerőseimből, akik elvárják, hogy a nő legyen minimum hibátlan)


2019. febr. 1. 17:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%

Végezetül a vékony azért fog sírni, mert a férfiaknak a kövérek jönnek be, a kövér azért mert a férfiaknak a vékony jön be, a lapos a nagy mellű miatt, a nagy mellű a kis mellű miatt, széles csípőjű, a keskeny csípőjű miatt, a keskeny csípőjű a széles csípőjű miatt, a göndör, az egyenes hajú miatt, az egyenes hajú a göndör miatt, a sminkes a természetes szépség miatt, a természetes a sminkes miatt, mindig lesz ok a panaszra. Nem én találtam ki ezeket, mindre halottam már példát, itt is. Az a baj, hogy úgy vagytok összerakva, hogy az elérhetetlen kell, magatokhoz is így álltok hozzá, közben a férfiak ízlése ezeroldalú.


22-es lehet kell valakinek egy kicsit edzenie, de az semmi ahhoz képest amennyit egy férfinak kell és szerintem nem is várjuk el, akik tetszettek lányok el nem tudom képzelni, hogy bármikor is edzettek volna, az látszik, észreveszem és nagyon ritka.

2019. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

Akkor hidd ezt. Engem nem érdekel, hogy neked mi tetszik, csak az, hogy ebben hazudsz. Rengeteg nő edz, és nem csak "picit". Én csak azt mondtam, ha mától nem edzenék, lapos, lógós seggem lenne, nem a "kerek, formás popsi", amit folyamat láthatsz, hogy mindenkinek bejön.


A nők nehezebben adnak le zsírt, a férfiak könnyebben szednek fel izmot. De tudom, ahogy az összes pajzsmirigyes itt van az oldalon, úgy az összes biológiai kudarc is, akikre a személyi edző is csak csóválja a fejét.

2019. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez megint elég nagy általánosítás. 20 tinilányból 18nak van instagram fiókja. Akkor 20ból 18 nem átlagos lány, vagy mire gondolsz? Dehogynem átlagos.
2019. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki csak vergődik itt?


A pasiknak kb. minden bejön! A gebe, a "skinny fatty", az álagos, a duci, a szilikon mellű, stb...


"Rengeteg nő edz"

Hát k.rv.ra nem! El vagy tévedve!


"A nők nehezebben adnak le zsírt, a férfiak könnyebben szednek fel izmot."

Ezt sem értem honnan a fenéből szeded!

Mellesleg rohadtul nem kéne elhízni!

Sosem értettem mi a nagy szám abban ha valaki lefogy mikor egyáltalán el sem kellett volna híznia! Nem beszélve arről hogy egy visszafogyott nő sosem lesz olyan alakú mint aki el sem hízott!


"az összes pajzsmirigyes itt van"

A másik kedvenc kifogásom. Volt hízékony pajzsos bnőm! Max 176/62 volt, de hiába volt csodaszép így is, agyára ment a nem evés és 54 kilósan elváltak útjaink. Mondom hízékony volt. A víztől is hízott.

2019. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24 "Ezt sem értem honnan a fenéből szeded!"

Pedig igaza van. A hormonháztartás miatt van. A férfiak szervezetében több a tesztoszteron, ami izomépítő jelleggel is bír, a nők szervezetében pedig az ösztrogénszint nagyobb, ami zsírgyarapodásért is felelős.

Plusz eleve nagyobb zsírszázalékkal bír a testük (hisz a mellek nagyrésze zsír). Alap biosz ez, nem nagy kunszt.

2019. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#23 szerintük nincs, lásd a lepontozott hozzászólások közt. Még azt is letagadják, hogy zöld a fű, ha épp nem tetszik nekik az igazság :)
2019. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!