Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik sokan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy az "átlag" amit Instagramon látnak?

Figyelt kérdés

Sokaknak a "csak egy átlagos nő" fogalmáról a tökéletesre plasztikázott Insta modellek jutnak az eszébe, mert hogy manapság már mindenhol ezt látni, tehát ez lett az "átlag".

Holott még mindig 500 átlag lányra jut kb egy insta girl, és nem fordítva. De már mennek szépen felfelé az elvárások, olyat is hallottam már ismerőstől, legyen olyan tökéletes, mint azok a modellek, de nulla plasztikai beavatkozással, mert nem szereti a műanyagot.


A férfiak felé miért nem elvárás az Insta modell külső?

Miért csak a nőknek kell tökéletesnek lenni, a férfi meg ugyanúgy, mint 100 éve, elég ha egy fokkal szebb az ördögnél?

(kiindulva azon ismerőseimből, akik elvárják, hogy a nő legyen minimum hibátlan)


2019. febr. 1. 17:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
48%-os, az nem így működik, hogy keveset eszel, és vékony leszel. Előbb lennék halott, mint olyan vékony, mint a kérdésben az első képen a lány, ha azt az alakot akarnám elérni éhezéssel.
2019. febr. 1. 18:33
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Persze van kivétel kérdező mondtam is, vannak betegek, de nem annyi, hogy Európa legelhízottabb népe legyünk . Nem is kell egyébként ilyen vékonynak lenni, csak azt mondom, hogy még ez is sok férfinak bejön, a deszka, kb. mindenféle nő bejön valakinek, havernak a teltebbek pl, ezért nem értem a siránkozást. Nem udvarolnak elegen kérdező, vagy mi? Fogadjunk az a baj, hogy nem az aki kéne és kivagy akadva miatta, hogy neki másfajta lány tetszik.
2019. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Attól, hogy valaki nem 40kg, még nem beteg.

Van a linkelt képek meg az elhízás között azért pár szint.

2019. febr. 1. 18:50
 14/26 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, de én arra vagyok kíváncsi, hogy mi is a bajod, na meg te hogy nézel ki?
2019. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem látom a seggüket, nem tudom, hogy laposak-e.
2019. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ja bocs, hogy belepofáztam, csak én is érintett vagyok lapos hátsó témában. 🤣
2019. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
De te azt hiszed, ha egy nő csak odafigyel a kajára, akkor mindegyiknek ilyen a default alakja. Ejj, barátom, hát csudavilág lenne, ha ez így lenne.
2019. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Merr kb átlag. Teljesen átlag nőket látok a tinderen, olyanokkal randizom, és sajnos mindnek van instája. (Azért sajnos, mert a szememben az is egy szennycsatorna, és az, hogy ott tuningolják az egojukat, próbálnak szerepelni,nem sok jót sejtet).
2019. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
13%
17-es érdekes, miért van az, hogy én horvátban nem láttam nagyon olyan csajt se aki kövér lett volna, erőscsontúak, igen ez genetika, de miért nem voltuk rajtuk felesleg (15-30 korosztály)? 25 alatt konkrétan senkin se láttam felesleget, ez hogy működik? Nekem a vékonyak tetszenek igen, de nektek azért is felesleges sírni, mert a legkövérebb nőt is szeretik, sokaknak olyan fétise van, hogy a 150 kg-nál nehezebbek jönnek be neki.
2019. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%

De ez most hogy jön ide? Itt nem a kövérségről van szó, hanem hogy nem csak a kajára kell figyelni, hanem edzeni is kell. Honnan tudod, hogy a horvát lányok nem edzenek?

(És honnan tudod, hogy 25 alattiak voltak, akiket annak néztél?)


Itt pont arról van szó, hogy ha én nem edzek, "skinny fat" vagyok. Vékony, de plöttyedt. Edzeni is kell, nem elég a kajára figyelni.

2019. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!