Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok elég jó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó az átlag lányoknak?

Figyelt kérdés

Online gyakorlatilag nulla akivel összejöttem volna, élőben meg buliban meg kinevettek elég sokan.


Aki meg nem nevetett ki az meg nem akart megbántani és barátkozás ön kívül semmit nem akar tőlem.


10/5 értékelem magam de lehet rosszabb, nem vagyok beszédes, de kicsit vicces de nem elég szórakoztató


24F



2018. dec. 29. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert ilyen kaliberű emberből mint TE találnak 200 Ezer másikat minden gond nélkül. Lásd GYIK "Mért nem volt még b nőm c kérdések."


Olyan ez mint a sarki Gyros-os BP-n csak úgy 4-5 ezer ilyen hely van. 12 egy tucat.

2018. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És így? Van saját házam egy 320d touring BMW-m, iPhone 8-am 1 Milla meg úgy átlagba a zsebemben szokott lenni.
2018. dec. 30. 06:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent hogy mid van ! Jól nézel ki ? Nem ? Hát akkor kezdj el sportolni és ne hisztizz !
2018. dec. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem szeretted őket, egyiket sem.

Szeretetet kell adni.

2018. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sportos vagyok...
2018. dec. 30. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!