Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csúnyácskább, vagy átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyácskább, vagy átlag alatti kinézetű lányoknak meg tud felelni egy kisebb péniszű?

Figyelt kérdés
Nem mernek szakítani, mert nem lenne könnyű felszedniük új pasit. Na meg valahogy azt tapasztalom ők kedvesebbek az életben is. A puncijuk meg ugyanaz csak nagyon jó fantázia kell, hogy állva maradjon a mini pénisz. Ezt ők is tudják és szerintem örülnek egy 5 perces szexnek is. Viszont a jó kinézetű lányok simán megkövetelik a Brazzers teljesítményt. Van ebben valami igazság?

2018. nov. 3. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Idióta. Még átlag alatti lány sem jön össze, mi?
2018. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nincs benne igazság. Nem vagyok se szép, se csinos, de én is azért szexelek, hogy élvezzem, és nem azért, hogy valaki áztatgassa bennem a farkát pár percig!

És nem aláznám meg azzal magam, hogy csak azért benne maradok egy ilyen kapcsolattól, mert örülök, hogy egy ilyen lúzert kapok...


Ha meg van is ilyen csaj... Téged nem zavarna, hogy nem miattad van veled, hanem azért, mert fél, hogy nem talál jobbat?

2018. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Haha. Jó kis troll kérdés :D
2018. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
(ugh bocs, ezt elcsesztem... :/)
2018. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Csúnya vagyok, a testem egy katasztrófa, de ha kicsi lenne a barátom pénisze nekem vagy rossz lenne a szex, tuti nem lennék vele.

Nekem is jár jó szex.. De szerencsére jó nagy és élvezetes is. :) és nem 5 percih tart.

2018. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

A nőknek elég a kisebb péniszke, de a hülyéket nem szeretik!

F/60

2018. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Kis pénisszel nincs bajom sőt...

De az ilyen agymenéses pasiktól sikító frászt kapok

és inkább veszek egy rezgős csikló szívót attól olyant élvezek mint atom!

hüvelyi orgazmusom úgy sincs Szóval lényegtelen

max annyit számít nálam a pöts méret hogyha nagy akkor nem fér be

én meg ÉLVEZNI akarom NEM kibirni az Aktust

24N

2018. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát tesó el kell, hogy keserítselek, mert a bányarémeknek sem kell a mikro 12cm-es kis élvezhetetlen méretecske..
2018. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 he84 ***** válasza:
26%
Igen, van benne igazság kérdező. Az átlagos és átlag körüli nők között több a normális általában, nem felszínesek, nem kényesek és nem érzéketlenek. Aki csak a kisebb méret elhagyja a férfit, az őt minősíti és nem érdemel meg téged. Na meg hogy egy nő ujjazást is élvez, akkor a kis péniszt is, azzal is lehet jól bánni. Na meg a kis péniszek általában nagyobbak egy ujjnál is, értem ezt hosszra is, vagytagságra is. A hozzáállásod legyen bátrabb, magabiztosabb és ne a mérettől félj, ne görcsölj rá, mert az taszító!
2018. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 he84 ***** válasza:
64%
Nekem a kicsik és az átlagosak jönnek be, ne akarj nagyot, mert az jobban fáj és óvatoskodni kell vele mindig, ami rosszabb.
2018. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!