Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni a szerelemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 éves nő vagyok, átlagos paraméterekkel.

Mivel lassan közeledik a negyedszázados évfordulóm, ezért mostanában sokat gondolodok az életemen.

Rólam azt kell tudni, hogy számomra fontos a család, és szeretném, ha lenne gyermekem, igazából itt látnám azt, hogy teljes az életem. (Dolgozni is dolgozok persze, de számomra ez csak munka, és az is marad szerintem. Szeretem, de nem életem értelmeként.)

Csak hát itt jön a kérdés, hogy kivel kéne gyerkőcöt vállalni. Az évek során akadtak pasik az életemben, de sajnos egyikben sem láttam parányi lelkesedést sem afelé, hogy megpróbálni komolyabb szintre emelni a kapcsolatot. Pedig nem vagyok vállalhatatlan, tényleg, mégis csak szórakoztatópartnernek kellettem eddig. Nekem ebből elég volt.

Most végre van egy pasi, aki elég kitartóan udvarol, és azt állítja, ő is csak azt szeretné, amit én. Kicsit tutyimutyinak tűnik, sokszor azt szeretné, ha én szervezném a randikat, ez nekem nem szimpi. Viszont legalább úgy tűnik, ő nem csak elvenni akar tőlem, és normálisnak tűnik. Szerelmes nem vagyok, de tudom, mit akarok.

A kérdés: szerintetek érdemes ebbe belemenni? Vagy várjak, hátha betoppan a nagy Ő, ahogy eddig sem tette? Vagy várjak, hátha Őiránta kialakul valami?

Régebben nem mentem volna bele, mert nem vagyok szerelmes, de mostmár hogy 25 vagyok, nincs olyan nagyon sok időm szórakozni, ha akarok valamit az élettől. Se fiatalabb, se szebb nem leszek.

Tapasztalatok érdekelnének, ha valaki volt már hasonló cipőben!

Köszi :)


2019. febr. 4. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Tulajdonképpen mióta ismeritek egymást?


Szerintem elég rossz hozzáállás az olyan, amikor már az elején elhatározzuk valakivel, hogy “elfogunk köteleződni és mindent megteszünk ezért”. Ne viccelj, kezdetben ismerkedés van, fokozatosan mélyül el a kapcsolat, ezt nem kellene előre elhatározni, amikor még randizgattok, mert nagy eséllyel pofáraesés lesz a vége.


Ne érts félre, nem azt mondom, hogy le kellene mondani erről a férfiról, de ez alapból rossz hozzáállás, amikor ismerkedés során így előre tervezel.


Volt ilyen exem, nagyot csalódtam benne, eléggé elcsavarta a fejem, alig találkozgattunk párszor, de már a közös jövőnkről beszélt. Így visszatekintve nevetségesen néz ki az egész mennyire beleéltük magunkat ebbe, mintha egy pillanatnyi döntésen kellene múlnia. Én nem várom el, hogy bárki is igéretet tegyen nekem, mert ismerkedés elején igérgetni fölösleges:) Én nem lennék meghatódva attól, ha valaki azt állítaná az első pár randin, hogy “mindent megtenne értem”. Ne siessük már el a dolgot.

2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én meg hasonlóra tudok pozitív példát.Sőt általában az ilyen kapcsolatokból amik lassabban alakultak ki lett boldog és tartalmas kapcsolat, házasság gyerek..
2019. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is éppen ennyi idősen gondolkodtam el ezen. Szerintem ismerd meg.

Én egy olyan sráccal jöttem össze akivel nem akartam mert sokkal fiatalabb mint én. Nem is tetszett, csak a kémia lett volna oké, mert nagyon kívántam, de nem akartam mégsem csak szexelni, semmit nem akartam. Eljártunk találkozni, amikor romantikusakat mondott közöltem h álljon le mert sosem fogunk járni vagy ilyesmi, csak barátok leszünk. Mondta ok. Aztán sokat dumáltunk, megismertem, kiderült róla mikor mire hogy reagál. És akkor kezdtem egész más szemmel nézni rá. Soha nem találkoztam senkivel azelött aki iöyen lenne. Az alapvető vonzalom megvolt, volt egy pont ahol annyira közel kerültünk hogy nem tudtam magam távol tartani, megcsókoltam, ő átölelt, két éve vagyunk együtt. Az életem sokkal egyszerűbb lenne nélküle, de üres is.


Csak azt mondom hogy ez a gondolat, várni a szőke hercegre az úgy egy b@romság ahogy van. Ilyen nincs. Ha érzed h kívánod ismerd meg, ha normális hozzámész, ha gyökér nem mész tovább vele.


Szetintem csak dumálj ezzel a sráccal, kiderül késöbb h akarod e vagy nem. Sztem ne éld le az életed valakivel akit nem szeretsz. Ez nagyon nem lenne fair egyikötökkel szemben sem.

2019. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!