Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni a szerelemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 éves nő vagyok, átlagos paraméterekkel.

Mivel lassan közeledik a negyedszázados évfordulóm, ezért mostanában sokat gondolodok az életemen.

Rólam azt kell tudni, hogy számomra fontos a család, és szeretném, ha lenne gyermekem, igazából itt látnám azt, hogy teljes az életem. (Dolgozni is dolgozok persze, de számomra ez csak munka, és az is marad szerintem. Szeretem, de nem életem értelmeként.)

Csak hát itt jön a kérdés, hogy kivel kéne gyerkőcöt vállalni. Az évek során akadtak pasik az életemben, de sajnos egyikben sem láttam parányi lelkesedést sem afelé, hogy megpróbálni komolyabb szintre emelni a kapcsolatot. Pedig nem vagyok vállalhatatlan, tényleg, mégis csak szórakoztatópartnernek kellettem eddig. Nekem ebből elég volt.

Most végre van egy pasi, aki elég kitartóan udvarol, és azt állítja, ő is csak azt szeretné, amit én. Kicsit tutyimutyinak tűnik, sokszor azt szeretné, ha én szervezném a randikat, ez nekem nem szimpi. Viszont legalább úgy tűnik, ő nem csak elvenni akar tőlem, és normálisnak tűnik. Szerelmes nem vagyok, de tudom, mit akarok.

A kérdés: szerintetek érdemes ebbe belemenni? Vagy várjak, hátha betoppan a nagy Ő, ahogy eddig sem tette? Vagy várjak, hátha Őiránta kialakul valami?

Régebben nem mentem volna bele, mert nem vagyok szerelmes, de mostmár hogy 25 vagyok, nincs olyan nagyon sok időm szórakozni, ha akarok valamit az élettől. Se fiatalabb, se szebb nem leszek.

Tapasztalatok érdekelnének, ha valaki volt már hasonló cipőben!

Köszi :)


2019. febr. 4. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt így nem lehet megmondani ezt egyedül te látod.Egyébként a szerelemre várhatsz ha meg is érkezik eltelik 1év aztán majd elmúlik és ugyanott leszel.
2019. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha csak azért jönnél össze a férfival, mert szerinted már öreg vagy és minél előbb jönnie kell a babának akkor felejtsd el ezt az ötletet jó gyorsan.Csak gyerekért férjhez menni kb olyan lenne mintha előre borítékolnád a saját válásod már házasság előtt.Amellett ,hogy lenne egy újabb gyerek akinek elváltak a szülei.

32 évesen találtam meg a párom.Van két gyönyörű gyerekem és szeretem a férjem.Soha nem alkudtam meg azért mert én már 26 évesen szülni szerettem volna.

2019. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes pasi nincs, kár arra várni. Azt kell mérlegelni, hogy milyen kompromisszumot kötnél szívesebben. Én a helyedben adnék neki egy esélyt, hisz eleinte mindenki kicsit béna. Ha jobban megismer, feloldódik, már könnyebb lesz neki, megtanulja, hogy kell veled bánni.
2019. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es, nem csak a gyerek miatt, de attól függetlenül ez is egy fontos szempont. (Igaz, tényleg nem menő hangoztatni.) Hanem amiatt is, hogy végre van valaki, aki normálisan viszonyul hozzám, és úgy tapasztaltam, ilyet nem olyan egyszerű kifogni. Meg amúgy ha igent mondanék, nyilván igyekeznék mindent megtenni a kapcsolatunkért.
2019. febr. 4. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól gondolkodsz. Szerencse hogy van az életedben egy ilyen srác, bár lehet nem tudja mi lehet köztetek, ennek ellenére nem adja fel ez nagyon szép. :)
2019. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Félreértelmeztelek elsőre:)

Az, hogy mondjuk találkoztatok x-er és még nem vagy szerelmes belé szerintem is normális dolog.Hogy lennél szerelmes valakibe akit nem ismersz? Ha jobban megismered az is lehet kiderül, hogy a számodra nem "szimpatikus szervezd te a randit" csak előzékenység a részéről, hogy a találkozások alkalmából jól érezd magad és ő jobban megismerjen olyan helyzetekben amikben otthonosan mozogsz és az sem lehetetlen ,hogy beleszeretsz.A nagy első látásra szerelmekben én sem hiszek.

Konkrétan csak a házasságra írtam amit írtam.Úgy, hogy valakit nem szeretsz úgy ne akard összekötni magad vele csak a gyerek miatt.Szerintem a kapcsolatban a férfi is megérdemli, hogy teljes szívből szeressék mikor igent mondanak neki nem csak a nő.

2019. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Érdemes megbeszélni, ő mit szeretne megélni párkapcsolat címén. Szerintem amit te akarsz vele, az nem párkapcsolat. Kevés ember van, aki ilyenbe belemenne.
2019. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, félre érted a kérdezőt, szerintem nagyon is egyfélét szeretnének ők..
2019. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A korábbi szórakozgató férfiakba netán szerelmes voltál?
2019. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves, segítőkész válaszokat adtatok.

Szerintem megpróbálok mindent megtenni a sráccal. ☺ még tényleg nem ismerem eléggé, és ő megérdemli az esélyt.

2019. febr. 4. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!