Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett már tényleg utca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett már tényleg utca lánynak nézik az embert, és azt hiszik vele mindent megtehetnek mert gyereke van?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem van ilyen szerencsém?

Az elmúlt időbe mindig férj, élettárs, vagy olyan irt rám akinek barátnője volt.

Pedig sosem kezdeményeztem és az öltözködésem sem kirívó csak csinos.


2019. jan. 26. 23:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Ki néz, hogy néz téged utcalánynak? (Valahogy érthetöbben?)
2019. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
16-tól 50-ig mindenkire ráírnak, ne aggodalmaskodj ezen.
2019. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%

Mert szerinted mi lenne életszerű? 30 feletti, jól kinéző, fess, karizmatikus, gyermektelen milliomos letérdel eléd a gyémántgyűrűvel és könnyes szemmel esedezik menj hozzá, had gondoskodjon más gyerekéről?

32/f

2019. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi. Mindenkire rairnak.
2019. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
6%

Lehetek őszinte?


Ha elolvasod, hogy itt miket irkálnak a nők, nos ez alapján, normális férfi soha nem kezd a szexen kívül más kapcsolatot gyerekes nővel!


Olvass:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%

5. vagyok.


A belinkelt kérdésekre adott válaszokat olvasd, ne csak a kérdést!!!

2019. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Unokatestvérem majdnem negyven éves, két gyereke van, elváltak, mert a férje többször megcsalta.

Több éve van ugyanazzal az emberrel, az is elvált férfi, értelmes, kedves ember. Neki is van egy gyereke.

2019. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
42. Ennyire megviselt, hogy nem mindenki értett veled egyet? Ezért egy kalap alá kell venni minden gyerekes, elvált nőt? Hát te sem vagy jobb.
2019. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

8.-nak.


Őszintén?


Inkább maradok a fiatal, gyerektelen csajoknál és a férjezett MILF-eknél!


De független, gyerekes nő soha!!! Ja, és kutyás sem!

2019. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

Látom nem vagyok népszerű, de akkor vonatkoztassunk el tőlem egy pillanatra és magyarázza el nekem valaki, hogy megértsem én is végre. Van egy hapsi, aki többé-kevésbé már sínen van, van egy hitelmentes ingatlana, esetleg kocsija, biztos jövedelme, amiből már némi tartalékot is felhalmozott (mondjuk az életszínvonalát 5 évre biztosítani tudja, ha nincs bevétele), normálisan néz ki, ellátja magát, étteremben is kiszolgálják, meg akar állapodni. Legyen adott egy 30 éves egyedülálló nő és legyen adott ugyan az a nő egy gyerekkel.

A kérdésem pedig az, hogy miért lenne ugyan az a nő vonzóbb opció gyerekkel a hipotetikus férfi számára, mint a gyermek nélküli változata.

Pár érvet valaki legyen már szíves írjon mellette, ha eszébe jut néhány.

32/f

2019. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!