Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk! Vannak pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Vannak pozitív utcán leszólítós történetetek? 23/F

Figyelt kérdés
Nehezen veszem rá hogy odamenjek szimpi lányhoz de ha odamegyek már bátrabb lennék legalább mint a fiúk 95%-a.

2018. nov. 6. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma a vonatállomáson láttam egy szimpi lányt akivel összenéztünk kétszer is de sajnos nem volt bátorságom odamenni. Így pedig rosszabb mintha megpróbáltam volna természetesen.
2018. nov. 6. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Batorsagra vall az biztos. De en nem feltetlenul tudnam hova tenni azt ha valaki az utcan szolit le. Ott mindenki surog-forog, megy a dolgara. Nem eppen ismerkedesre valo. Maradj inkabb a szorakozohelyeknel.
2018. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állomásokon megállókban pont érdemes az ilyesmit bepróbálni hisz úgyis vesztegelsz amíg a tömegközlekedési eszközt várod nem rabolják az idődet. Engem többször is szólítottak így le. Egyikből se lett kapcsolat de volt akivel másfél órát dumáltunk mert a megállóban megszólított aztán ugyanarra a távolsági buszra szàlltunk és legalább elütöttük az időt. Nekem nagyon pozitív élményként maradt meg.

Az ilyen helyzetekben mindig értékelem a bátorságot viszont olyan kezdeményezést nem fogadok hogy odajön közli hogy tetszek és lenne e kedvem meginni egy kávét. Akikkel el tudtam beszélgetni ők beszélgetést ismerkedést kezdeményeztek nem egyből randit.

Nekem speciel vesszoparipam hogy beszéljünk már három mondatnál többet mielőtt randira hív valaki.

De ezzel a hisztivel lehet egyedül vagyok.

Szóval szerintem ha normálisan mész oda nem küldenek el anyudba sőt egy nagyon pozitív élmény lehet csak jól kell megválasztani kihez mész oda. Ha nyom kódok a telefonom be van dugva a fülem és vagy olvasok pont nem vagyok vevő arra hogy hozzámszóljanak. Ezt tiszteletben kell tartani.

2018. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 egyetertek! Aki elnrontja, az azzal rontja el, hogy

"Hello, tetszel nekem, add meg a szamod!"

Ez tobbszor is elofordult.


A meghivas kavera is.


De igen, volt olyan, hogy nagyon jot beszelgettunk, a vonaton vegul mellem ult le, es elerhetoseget is csereltunk, csak az elet kozbeszolt.


Altalaban, ha nem lathatoan elfoglalt vagyok, pl telefonon beszelek valakivel, akkor en szivesen veszem.

De ismetelnem, akkor, ha veszi a faradtsagot, hogy tenyleg beszelgessunk kicsit, nem rogton a szamommal kezdi.

2018. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!