Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan maradjon pozitív az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjon pozitív az ember, ha folyton kudarcok érik?

Figyelt kérdés
Társkeresésnél is ugye megérzik a nők a negatívat, nyomja el az ember magába vagy mégis mit csináljon?
2018. okt. 27. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki szarul nézz ki az menjen inkább horgászni !
2018. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy ezt ne kudarcnak hívja, hanem eredménynek. Más tanulási módszert kell űzni, más lesz az eredmény is.
2018. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Úgy, hogy változtat pl? A hülyeség einsteini definíciója az, hogy ugyanúgy próbálkozol valamivel de mindig más eredményt vársz.

Pro tip: ne misztifikáld túl a nőket. Ők is ugyanúgy emberek, mint te

2018. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Edison 1000-szer sikertelenul kiserletezett.

Azt mondta, csak talalt ezer modot, hogy ne csinalja azt a dolgot.


Hozzaallas kerdese. Nekem ideig-oraig youtube inspiration videok segitenek, de nehez! Nehez kitartani,

2018. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Jó az idézet, olvastam már énis valahol régen
2018. okt. 27. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Evidens, hogy nem pasizok amikor alig bírok lelkileg a felszínen maradni! Ha véletlen össze is jönne egy kapcsolat akkor csak húznám magammal (sajnos láttam ilyet, a szerelem fönntart max 1 évig azt megint jön a pokol és húzod magaddal a társad is!)


Előbb meg kell találnod a helyzetedből a kivezető utat. Ez lehet szemlélet változás, mindem kudarc egy tanilság is.

Lehet lélekmegerősítés: ami nem öl meg az erőssebbé tesz.

Nekem az vált be, hogy ami MOST nem megy nem erőltetem. Valami másba fektetem a figyelmem, energiám. Így lettem bajnok sportoló, így ismertem a jógát, így tanultam meg honlapot szerkezteni... aztán amikor már nem éreztem érbe vágónak a kudarcot visszatértem a problémár pl menekültem a munkanélküliség elől (sorozatosan visszadobták az cv-m), a családi gondok elől... stb.

Én leveszem a kezem a dologról és valami tök másba kezdek addig a kudarok szünetelnek. Második nekifutásra egy-egy ilyen periódus után már sokkal több haladást érek el (ha nem is mindig sikert, de a részeredmény is több mint a semmi)

2018. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na de mi van ha azért van valaki lelkileg lenn, mert már nagyon rég szingli és magányos?
2018. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Járja vègig a maga poklát...aztán a sebnyalogatás után vegye èszre,hogy a lehetősèg adott.A neten,a vonaton,ahol nyitva tartod a szemed.
2018. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Na de mi van ha azért van valaki lelkileg lenn, mert már nagyon rég szingli és magányos?"

Amikor az életem ezen a ponton megfeneklet, akkor elővettem a "hagyjuk" pirulát. Nem kerestem az igazit, nem érdekelt már az egész. Berendeztem az életem a magányra. Van ennek pozitív oldala is. És ezeket ki is használtam.

Ellenben elkezdtem ismerősöket, haverokat, barátokat és barátnőket gyűjteni. Nem válogattam sem kor sem nem alapján. Új hobbit kezdtem (jóga) ahol szintén barátaim lettem. Nos ez az ismerősi kör ami felduzzasztottam ez vezetett a párkapcsolatomhoz is. Pedig már pont beletörődtem a magányba és elkezdtem élvezni is az életem.

2018. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!