Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépnétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Évekig volt egy nő a munkahelyemen, tetszett, aztán lelépett innen. Sajnos az alatt nem sok mindent tettem, bár a szimpátia kölcsönös lehetett. Fent van a legismertebb közösségi oldalon. Mit írjak neki, vagy mit tegyek? Nagyon hiányzik.

2019. jan. 26. 09:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De nem is válaszol!Ez azt jelentei nem dobná olyan könnyen a párját,mint ahogy Te feltételezed.Leginkább egyáltalán nem.Miért nem akarod elfogadni?Egyértelmű.(3,8)
2019. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, hogy ne dobná a párját, hisz aki mást keres, annak már nem jó a kapcsolata. Hol nyitott volt, hol nem, de erről én is tehetek nyilván. Ha jobb lettem volna neki, és jobban megismerkedünk, simán dobta volna a párját. Mikor írtam neki, akkor csak poénkodtam, nem volt komoly, és nem is kérdeztem tőle semmit.
2019. jan. 26. 11:25
 13/19 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy egyátalán máat keresett?
2019. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*mást
2019. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy felém nyitott párszor (csak akkor én nem voltam nyitott és vice versa).
2019. jan. 26. 11:42
 16/19 anonim ***** válasza:
Há ha nem tudod őt elfelejteni és még mindig gondolsz rá akkor vedd fel vele újra a kapcsolatot. Ha ennyire foglalkoztatír neki,mi veszteni valód van az interneten. Ha nem lesz érdeklődő akkor legalább nem keresed többet.
2019. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te vagy az Feri?
2019. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Figyelj már, mit jelent nálad a nyitottság? Hogyha kérdeztél tőle ebédszünetben valamit, akkor válaszolt és nem küldött melegebb éghajlatra? Vagy esetleg megkérdezte néha, hogy hogy vagy? Nekem is voltak férfi lakótársaim, és kollégáim, és elcsevegtünk ugyan, de egy ilyenért még nem dobnám a párom. Ennnyire csak nem lehetsz beképzelt. Főleg, ha simán lepattintott, mert nem írt vissza.

24/N

2019. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyszer elhívott valahova, nyilván nem barátkozási szándékkal, a másik szemén látszik, hogy tetszik-e neki az ember. Ha nem lenne nyitott, általában nem szemezne annyira, nem mosolyogna. Bár végülis lehet így is. De én nem örülnék, ha az én párom így viselkedne egy másik férfival.
2019. jan. 30. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!