Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépnétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Évekig volt egy nő a munkahelyemen, tetszett, aztán lelépett innen. Sajnos az alatt nem sok mindent tettem, bár a szimpátia kölcsönös lehetett. Fent van a legismertebb közösségi oldalon. Mit írjak neki, vagy mit tegyek? Nagyon hiányzik.

2019. jan. 26. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Tökmind1, mit írsz, ha bejössz neki,akkor úgyis válaszolni fog és találkozó lesz belőle, ha meg nem, akkor meg úgysem reagál, vagy legalábbis néhány üzenetváltás után lepattint. Most már azt csinálsz, amit akarsz, nincs vesztenivalód.😎
2019. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom ezt elképzelni. Amúgy beszéltem vele, írtam is neki régebben (nem is válaszolt), nem tűnt nyitottnak. Pedig látszott, hogy tetszem neki. Párszor próbált ő is nyitni. Amúgy van párja.
2019. jan. 26. 09:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Probléma megoodva.Van párja,nincs több kiadó hely.
2019. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De ha valaki nyit mások felé, akkor ez nem igazán számít. Simán dobná. Sok ilyen kapcsolat van.
2019. jan. 26. 09:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért vesztegeted olyanra az energiád és az idődet akinek van párja? Nem lehetsz ilyen gerinctelen. Nem igaz hogy nem volt, van olyan másik lány aki tetszik jelenleg, írj olyannak!
2019. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Az nem lehet hogy miattad lépett le onnan? Erre nem gondoltál? Nem kellene olyannak kikezdeni főleg munkahelyen nem.
2019. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy kölcsönös szimpátia lehetett ha nem is válaszolt... :D Hagyd a fenébe.
2019. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"De ha valaki nyit mások felé, akkor ez nem igazán számít. Simán dobná. Sok ilyen kapcsolat van."


De ahogy látható ez a nő nem nyitott Rád,hiába feltételzed,hogy bejöttél neki.Nem válaszol,párja is van.Egyértelmű kit választ.Te valami férfi állat vagy,Isteni adomány,hogy nem tudod elképzelni visszautasíthat a nő?

2019. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tűnik, hogy annyira nyitott lenne feléd. Akkor már nagyban chatelgetne veled.
2019. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rendkívül nyitott volt sokszor, ezt érzi az ember.
2019. jan. 26. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!