Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincöt körüli nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincöt körüli nők, ti tapasztaltatok ilyet a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiúkák szidják a huszonéves csajokat, hogy azok váltogatják a partnert,meg mindig jobbra ,mennek, nem megbízhatóak, mindig félrekavarnak.


(Ez vagy tapasztalatszerzésből, vagy keresik a legjobb partnert a családalapításhoz)


Aztán ilyeneket írogatnak, hogy ők egy normális nőt akarnak társnak, de a csajok nem nagyon akarnak találkozni, csak beszélgetnek velük a neten.


És, hogy ők milyen régimódiak, de minden nő szemét meg kva aki buliba jár.


Majd felajánlja a srác h amig nem lesz neki normál kaapcsolata addig veletek idősebb nővel lehetne e laza kapcsolata ?


És amiben lennéenk programok, meg "DGÁS".


Szerintetek ezek normálisak?


Itt lelkiznek, h mennyire semmibe veszik őket a huszonéves csajok, és ők meg ugyanazt csinálnák idősebb nőkkel, h szextárgynak használnák, és akkor annak a nőnek az érzései is semmibe lennének véve!


De ők milyen rendes régimódiak, és az összes nő megbízhatatlan meg szívtelen!


Pffffffff


És, árulja már el nekem valaki, hogy huszonévesek miért hívják Ű"DGÁS"nak??


Miért kell ilyen alpárinak lenni? ez huszonéveseknél ennyire természetes?



Mit reagáltok ezekre? Hogy leckéztetitek meg?


Vagy a másik! Mi a francnak küldenek FSZ fotót!? Mikor minden értelmes ember tudja, h a nők ki nem állják ezt, és ezzel csak magukat járatják le!


2019. jan. 21. 23:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
27 vagyok, írnak nekem is ilyeneket. De ennek sok köze nincs a korhoz, 30+ férfiaktól is hasonló üzeneteket kapok. Amíg nincs valakije, vagy nem szerzi meg az álomnőt kb, addig egyejszakast akar velem vagy ilyen barátság extrákkal kapcsolatot. Ennek ahhoz van köze, hogy egyrészt lenézik a társkeresőn lévő nőket, hogy azok ribik, másrészt olyan igényeik vannak, hogy olyat meg nem talál.
2019. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

45 vagyok de detto ez van

Alt megirom h kisfiukkal nem foglalkozom

Erdekes mert be van allitva korszuro megis sok 25-35 eves valahogy at megy rajta...

Egyszeruen nem ertik meg h ennyi idosen mar nem kalandot keres az ember hanem tarsat ...

Plane nem egy kiscsavo skalpja nem akar lenni egy no

2019. jan. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó. Ez nem igaz, sok 35+os nő keres kalandot.

A kor sem mérvadó, sok 40+os pasi is csak szexet akar.


35 évesen kezdtem társkeresőzni.

Három évembe telt mire találtam valakit. Rohadtul nem egyszerű.

2019. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Több nő ismerősöm is fenn van társkeresőkön és elég hitetlenkedve hallgattam a beszámolóikat arról milyen ajánlatokat kapnak és az egyikkel leültem átolvasni a leveleit. Brutális. 37 éves szőke nőről beszélünk, elvált, gyerekes. 2 nap alatt több mint 100 levél, abból 80db a dugásról szól és igen, volt közte kb 20 farok kép. A korosztály vegyes, 25-50 közötti, de még 60 éves is van. A módosabb réteg kapásból egy wellness hétvégét ajánl fel ismerkedésre közös szobával természetesen, nem aprózza el.

Az a 20 levél amiben lenne fantázia az is érdekes, mert a fele nincs tisztában a magyar nyelv szabályaival, némelyik elég szórakoztató. Van amelyikből árad a nárcisztikus jellem, előre leírja mit vár el a nőtől és minek kell megfelelnie, nem rejti véka alá az igényeket. kb 5 levél volt amit érdemes volt elolvasni és abból 3 elvált férfi volt gyerekkel.

2019. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem kizárólag a társkeresőn van így, manapság nagyon gyakori a korkülönbséges kapcsolat, ami a meglátásom szerint 99,9%-ban szexen alapul, még akkor is ha bármi mást ír okként/igényként a fiatal pasi.


Aki nőként ilyenbe belemegy annak tudnia kell uezt.


Ne háborogj ezen, egyszerűen lépj túl rajta, én egy mondattal lezárnám ha így keresne meg valaki.


Nem vagyok társkeresőn, kapcsolatban állok. Ennek ellenére rendszeresen jelölnek be a facén fiatalabb pasik, pedig kihívó fotóm sincs kinn. Próbálkoznak, és persze azért, mert a nők közül is vannak akik behódolnak.

2019. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

azt ugye tudod, hogy aki huszon évesen ilyeneket írogat, próbálkozik idősöknél, magát régimódi lovagnak tartja és közben FSZ fotókat küld, az mind egy szerencsétlen, aki a saját bénaságát próbálja másra kenni.

Normális srácok találnak párt rendes helyeken, nekik nem kell ez a féle társkereső.


de ez nem az átlag, csak ez tűnik fel neked. Ha 100 átlagos ember szembe jön veled az utcán, őket észre sem veszed, de ha egy bűzlő csövessel futsz össze, azt fogod megjegyezni, hogy azon az utcán csövesek vannak. Így van ez társkeresőn is

2019. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hú, köszi mindenkinek a választ!


Légyszi hagyjatok azzalh ne a neten keressek, áh hol máshol, barátnőim különböző városban laknak, és ki se lehet őket mozdítani szórakozóhelyre, vagy utcán hogy? Ne vicceljetek már! Az ismerős majd beajánl, kerít, ezen csak mosolygok, de nem az én műfajom, jó ha nektek bejön.

2019. jan. 22. 23:30
 18/24 A kérdező kommentje:

3-nak: Igen, sérelmezik, h a huszonévesek nem megbízhatók

csak egyik ágyról mennek a másikra, pedig vannak srácok akik komolyat szeretnének huszonévesen.


Vagyis a csajok semmibe veszik az ők érzéseiket, de a fiúkák is az idősebb nőkét, mikor csak szextárgynak akarják őket használni.


Úyhogy nem különbek!

2019. jan. 22. 23:33
 19/24 A kérdező kommentje:

Huszonéves férfiak miért kisfiú?

Annak már felnőtt férfiként kéne lennie!

2019. jan. 22. 23:34
 20/24 A kérdező kommentje:

14-nek Igen, net mögé bújva arc nélkülmár kijön az igazi énjük, több alpáribb kifejezést, meg hozzáállást megengednek maguknak.


De tegyük fel az utcán találkozol ugyanezekkel, akkor lehet ott kicsit visszább fogja magát, de belül ugyanazt gondolja, akkor meg az mivel jobb h élőben ismerkedjünk?

Pff

2019. jan. 22. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!