Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kép nélkül a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kép nélkül a társkeresőn nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék feltenni képet mert nem akarom hogy rámismerjenek az esetleges ismerősök a neten. Úgy nem is veszik komolyan az embert ha nincs képem? Vagy hogy oldják meg hogy legyen kép de ne ismerjék fel? Xd ja és lány vagyok.
2019. jan. 11. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs eselyed!
2019. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha beleírod a profilodhoz hogy nagyon szexi vagy,kedves,akkor esélyes,hogy sokan jelentkeznek.


Viccen kívül mikor felregisztráltam egy ilyen oldalra csak utána tettem fel képet miután az alap adatokat kitöltöttem magamról.Ennek ellenére vagy 10-en bejelöltek.Persze ezek azok akik oda se néznek csak nyomogatják a gombot.Egy másik oldalon szándékosan nem tettem fel,elég sokan írtak.De 50-60 között(34 voltam), vagy kritikán aluliak,már elnézést.Úgyhogy kép nélkül nincs sok,de semmi sem lehetetlen.

2019. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor már itt is ismerkedhetsz, itt mindenki kép nélkül ismerkedik :l
2019. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

1. Fogy le.

2. Akkor regisztrálj, ha már nem vagy kapcsolatban.

32/f

2019. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nincs kép akkor a bemutatkozót kell faszán megsinálni. Nekem így van
2019. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de nem szeretnék tovább fogyni az 50 kg al 165 cm-hez. És nincs pasim.
2019. jan. 11. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha odaírod, hogy lány vagy, több üzenetet fogsz kapni mint egy 9/10-es férfi 100 képpel.
2019. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockarc ***** válasza:
74%

En egyszer jobbra rantottam egy kep es szoveg nelkulit, pontosabban egy tajkep volt. Mint kiderult, ferjnel volt. De azt is huzta, halasztotta beismerni. Gyanitom csak olyanok fognak radirni, akiknek mar minden mindegy, es remenykednek, hogy nem Bela a valodi keresztneved. Azota en se szaladgalok a zsakutcaba, ha mar kepre sem futja, akkor ott azert komoly gatlasok, problemak lehetnek, szerintem. Ha pedig megis te lennel az 1 a milliobol, akkor ez van, keresem a 2 milliomodik delikvenst, remeljuk neki lesz kepe hozza. :)


42F

2019. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0,000001% esélyed van a partalalasra így brit kutatók szerint
2019. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap este voltam vakrandin, rólam sincs kép, a nőről sem volt.
2019. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!