Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőt se találok aki tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt se találok aki tetszene társkeresőn, annyira idétlenek mind. Nektek is hasonlóan tapasztaltátok? 24/F

Figyelt kérdés

Magyar társkereső oldalakon keresgéltem eddig, tehát nem tinder vagy badoo. 20-30 éves korosztály állítottam be, tehát bőven kéne, hogy legyen megfelelő.


Ennek ellenére olyanok jöttek be akik szerencsétlen módon egy normális képet sem tudnak magukról készíteni. Igénytelen a megjelenésük, semmi stílusok nincs, és arra se veszik a fáradtságot, hogy rendesen kitöltsék az adatlapot. Körülbelül az 1000. profil után jött szembe egy ami megfogott, de hemzsegett a helyesírási hibáktól amit smiley-val próbált köntörfalazni. Utána hamar kiderült, hogy csak lopta a képét, így elmondhatom, hogy senkit nem találtam.


Ránézésre megállapítható, hogy nulla életcéllal a legtöbb otthon ül és várja, hogy valaki írjon neki és közben a barátnőivel beszélget egész nap. Ha kell akkor max átmegy a sarki boltba a legolcsóbb chipsért és kóláért. Kedvenc hobbija: a tapéta nézegetése ahogy rohad lefele a falról.


Valóságban persze nem ennyire extrém a helyzet. Mindig is találtam magamnak megfelelő talpraesett nőt, aki elhivatott volt, és hozzátett a kapcsolathoz, nem csak elvett mint a legtöbb.


De kérdezem, ti is így vagytok vele, vagy nektek ugyanúgy megfelelnek ezek a 'nők' a társkeresőkön?


2018. márc. 5. 20:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

...*Ti is hasonlóan tapasztaltátok?*

Old school gyakorin még jó, hogy utólag nem lehet kijavítani.

2018. márc. 5. 20:06
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

"semmi stílusok nincs"


Ki dönti el, hogy mi a stílus? Sokak szerint az a menő stílus, hogy szakadt farmerban vagy, közben kivillantod a bokádat, meg ecsethajad van, meg lóg a szádból a cigi..stb.

Másnak meg a kosztumös elegancia a stílus.

Megint másnak meg a méregdrága ruhákban való járkálás a stílus.


Szóval erről csak ennyit. :)


És szerintem nem kell csak a nőkre kivetíteni ezt a rossz tapasztalatot. Gondolom ugyanez a helyzet a pasiknál is. Az, hogy a mai világban ennyire ilyen, arról a média és a divatvilág tehet.

Az, hogy kinek mi az érték, az megint más.


Én szeretek KÖNYVET olvasni, más meg a e-book olvasón olvas, vagy egyáltalán nem is vesz a kezébe könyvet, csak az "buta"telefonját nyomkodja egész álló nap, mert az ő környezetében az a menő és elfogadott.


Miért nem jársz kicsit kulturáltabb helyekre, mozdulj ki és ismerkedj személyesen.


A mai világ emberi a legmagányosabbak. Régen csoportok voltak, ma csak önző egyének.

Ez tény. Utána lehet keresni. Sok pszichológus és tanulmány is szól erről.

2018. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a szarokra senki sem jár már, de tinderen rengeteg gyönyörű csajt találok. Arra is szoktak itt panaszkodni mondjuk, lehet sokat számít a város.
2018. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

IGEN

GENIGEN

ENIGEN

NIGEN

GEN

EN

N

2018. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"de hemzsegett a helyesírási hibáktól amit smiley-val próbált köntörfalazni"

Köntörfalazni? Tudod, mit jelent ez a szó? :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, én is próbálkoztam már sokat ilyen oldalakon, de kb. mindig ugyanazokba a csoportokba botlottam. Gyerekes, céltalan, fogalma sincs semmiről, beképzelt, utazás-megszállott, internetfüggő, fb-függő... sokuk közül nem is tudom, minek nekik egyáltalán kapcsolat.

2018. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát a nőket nem szoktam nézni, de a férfiakkal kapcsolatban éreztem ezt. Mikor ánuszszájjal pózol a szoliban a tükör előtt, meg meztelenül feszít a kádban, meg tokaszelfit nyomat a 7 napos borostájában, akkor úgy elgondolkodom, hogy mi a fenével töltöm épp a drága időmet és hogy bakker, még a munkahelyemen is jobb a felhozatal, pedig ott alig van férfi...


És tudod, azok az üres tekintetek, amikhez általában olyan üres beszélgetés is tartozik mély gondolatok helyett...


Nem vagyok tökéletes én sem, biztos van, aki engem is megszól, de ha magamat átlag embernek tartom, márpedig annak tartom, akkor a társkeresőt kb a csőcselék használja, mert egy átlag embertől ennél többet várnék. Jóval többet. És tartalmasabb életet, amiről tényleg lehet beszélgetni, nem csak piszmogni, hogy kinek mi a hobbija a bulikázáson kívül...


Sokszor nem tudom, hogy én vagyok eltévedve és én vagyok "sznob" (lol, nem), vagy tényleg ennyire hülyék az emberek.

2018. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pasikkal vagyok ugyanígy.

40n

2018. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert a pasik nem idétlenek, ugye? 50 kilós kis hülyegyerekek feszítenek mint pók a lucernásba, simogatják az idétlen hajukat megállás nélkül. Elő adják magukat, hogy mekkora gengszterek, de ha meg valami gáz lenne nekem kéne megvédenem őt... :D

Jaa, és az öltözékről meg ne is beszéljünk...a nadrágot az öccsétől lopta, mert kicsi rá, a kabátot meg az apjától...nagyon szuper az összhatás, komolyan!

Alig van már normális megjelenésű férfi.Persze ettől függetlenül biztos sok pasi ugyanezt gondolja mikor rámnéz, hogy nincs már normális megjelenésű lány. Kinek mi jön be...

2018. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2# Kijárok, azért is írtam, hogy a valóságban. azért találok magamnak párt.


Ugyanúgy olvasok, napi szinten fejlesztem magam, edzek itthon/edzőteremben, odafigyelek a kajára, és próbálok igényesen és egyedien öltözni. Viszonzásul ennek a felét elvárom, hogy legalább összepasszoljunk, máskülönben megette a fene az egészet, ha nem illünk össze.


3# Napi szinten újak regisztrálnak fel, úgyhogy nem igaz.


5# Olyat próbál elrejteni ami nincs neki/ködösít/mellébeszél és a többi. Ahogy :D Azt ^^ a xD profiljukban :S szokták :'( csinálni :).


6#-#7-#8 Én eljutottam arra a szintre, hogy még a férfiakat is megnéztem. Igen tényleg borzalmas a helyzet, főleg a profilképeknél. Szokásos vagyontárgy mellett pózolgatás, félmeztelenül feszítés/nem feszítés és a többi. De az összesről elmondható, hogy igényesebben töltötte ki az adatlapját mint a nők többsége, és még egy csipetnyi humorérzék is szorult beléjük.


8# Most már kíváncsi vagyok, hogy milyen a megjelenésed.


Részemről ment a zöld "hasonló de nem ugyanaz mint a like" gomb.

2018. márc. 5. 23:39
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Jaa, és az öltözékről meg ne is beszéljünk...a nadrágot az öccsétől lopta, mert kicsi rá, a kabátot meg az apjától...nagyon szuper az összhatás, komolyan! "


Ha azt akarod, hogy ne szóljanak meg az öltözködésed miatt, te se szólj meg másokat. Mi közöd hozzá, ki miben érzi jól magát?

2018. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!