Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőt se találok aki tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt se találok aki tetszene társkeresőn, annyira idétlenek mind. Nektek is hasonlóan tapasztaltátok? 24/F

Figyelt kérdés

Magyar társkereső oldalakon keresgéltem eddig, tehát nem tinder vagy badoo. 20-30 éves korosztály állítottam be, tehát bőven kéne, hogy legyen megfelelő.


Ennek ellenére olyanok jöttek be akik szerencsétlen módon egy normális képet sem tudnak magukról készíteni. Igénytelen a megjelenésük, semmi stílusok nincs, és arra se veszik a fáradtságot, hogy rendesen kitöltsék az adatlapot. Körülbelül az 1000. profil után jött szembe egy ami megfogott, de hemzsegett a helyesírási hibáktól amit smiley-val próbált köntörfalazni. Utána hamar kiderült, hogy csak lopta a képét, így elmondhatom, hogy senkit nem találtam.


Ránézésre megállapítható, hogy nulla életcéllal a legtöbb otthon ül és várja, hogy valaki írjon neki és közben a barátnőivel beszélget egész nap. Ha kell akkor max átmegy a sarki boltba a legolcsóbb chipsért és kóláért. Kedvenc hobbija: a tapéta nézegetése ahogy rohad lefele a falról.


Valóságban persze nem ennyire extrém a helyzet. Mindig is találtam magamnak megfelelő talpraesett nőt, aki elhivatott volt, és hozzátett a kapcsolathoz, nem csak elvett mint a legtöbb.


De kérdezem, ti is így vagytok vele, vagy nektek ugyanúgy megfelelnek ezek a 'nők' a társkeresőkön?


2018. márc. 5. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#11 engem nem szólnak meg az öltözködésem miatt.

Gondolom te az 50 kilós hülyegyerekek táborát erősíted, ha már így fenn akadtál ezen. :D

De igazad van, nincs közöm hozzá ki miben érzi jól magát, csak rossz irányba haladnak a fiúk szerintem és ez rohadt gáz...

Szerintem elég szomorú, hogy hajvasalás közben érzik magukat igazán férfiasnak..

2018. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magyar társkeresőkön én még rendesen kitöltött adatlappal se találkoztam sose. De teljesen mindegy is, visszaírni egyik se hajlandó, úgyhogy valóban megkérdőjelezhető, hogy egyáltalán minek vannak fent ilyen oldalakon... szóval voltaképpen nevezhetők idétlennek, az tény.
2018. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!