Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti tapasztaltátok már és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapasztaltátok már és mi lehet az oka ha társkeresőn nem ír vissza egy lány?

Figyelt kérdés
Hosszú évek ota szingli vagyok mert nagyok az igényeim ezért gondoltam felmegyek egy társkeresőre de végignéztem lakóhelyemen az összes nőt de szinte egyik sem tetszett. AZ egyik túl cica babás, a másikon felesleg van, a harmadik pedig csúnya. Egyetlen egy lány volt aki olyan szomszéd lányos külseje van ezért neki írtam csak egy szívhez szóló szerelmes levelet. Láttam hogy elolvasta de vissza már nem írt. Teljesen ki vagyok borulva, hány levelet írjak még hogy végre hajlandó velem randizni?
2017. dec. 29. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerelmes levelet?! Minek?
2017. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Figyu, én az ilyen pasikról azt szoktam gondolni, hogy

1. Mivel még nem ismernek, így a “szerelmes levél” a külsőmnek szól. Nem tudom az ilyet komolyan venni.

2. Görcsösen akarnak kapcsolatot, ezért már az elején is istenítenek engem. Ez önbizalomhiányra utal.

2017. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
írhatsz neki 20at is, nem fog válaszolni akkor viszont már zaklatod, mert nem fogod fel a szitut.
2017. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Beképzelt p.csa, ne pazarold rá az energiádat.

Ezek a nők nem találnak maguknak párt, mert az elvárásaik sokkal magasabbak, még a tiédnél is. A szőke herceg fehér BMW-vel csak a beugró.

2017. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ennek millio oka lehet. Nem vagy szimpatikus, van már valakije, nincs ideje, stb... Szerelmes levél minek? nem is ismered. Lehet pont ezért nem válaszol, megijedt. Ezen ne borulj ki, még ha 1000-ből csak 1 válaszol, akkor se. A randiig elég sok és hosszú utat kell megtenni. Előbb a levelezés, szimpátia, randi, vonzalom és így tovább. Élőbe ismerkedj, sokkal jobb!!


30f

2017. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi okod van rá, hogy nagyok az igényeid?
2017. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. Talán férfinak születtem...
2017. dec. 29. 17:04
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Ebből nem lesz randi úgy érzem.
2017. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy annak. De talán picit nagyok az igényeid.....
2017. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

de milyen férfinak?

-ronda vagy, de nem tudsz róla

-iskolázatlan

-nincs pénzed

-rossz munkád van


Töredék információnk sincs rólad. Mégis mit gondoljunk, miért utasított el?

2017. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!