Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja meg magát sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja meg magát sok mai lány 4-5 csodás randi után magukat? Ti is tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Többször volt olyan, hogy csodás volt minden heves csókok, látszik hogy szeret, ajándékot ad stb, és pár igazán szép együttlét, csodás randi után hirtelen valami idióta kifogást talál és mégse akarja ezt az egészet
2013. jan. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Talált jobbat.....
2013. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert a lányok anygyalok,szól a dal
2013. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam, nincs rá magyarázat.
2013. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja de mégis! Nem őszinték, nem merik az első randi után elmondani, hogy bocs nem. Vagy az önbizalmukat akarják felsrófolni.
2013. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy csak te érezted csodásnak, lehet tényleg jól indult ők is úgy voltak hogy ebből lehet valami, aztán te csináltál valamit (túlságosan beleélted magad, ráakaszkodtál, ilyesmi) vagy ők nem tudták mit akarnak. Sok csaj csak nem akrja megbántani az embert nem merik a szemébe mondani. Nem rosszindulatból teszik amit tesznek de utána a pasik halálosan meg van sértődve hogy hitegették őket. Ez szerintem érthető is én is utálom mikor a barátnőim csak nyavajognak hogy nem akarják a srácot de nem koptatják le. Ezek csak tippek azt nem tudhatom a te esetedben mért nem működött.
2013. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!