Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt nem értem, mi a megfelelő?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megbeszéltünk egy randit egy 21 éves sráccal. Képet is cseréltünk, hogy felismerjük egymást. Egy budai teázóba beszéltük meg a randit. Én igazán kicsíptem magam, Új ruci, kozmetikus, fodrász, meg minden. Még magamnak is tettszettem. Karcsú, 180 magas vagyok és szerintem jó nő. Hiába vártam, nem jött el.

Még az este folyamán emailt írt, hogy nem gondolta, hogy ilyen csinos vagyok és így nem hiszi hogy egymáshoz valók vagyunk. érti ezt valaki, Srácok ilyenkor mi van?



2012. dec. 31. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy önbizalom hiányos sráccal hozott össze a sors, aki mikor meglátott, úgy gondolta, sokkal szebb vagy, mint a képeken, így nem fog tetszeni neked. Én erre tudok gondolni.
2012. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
gondolom o nem tartja jokepunek magat, es azt hitte beeges lesz a vege ha meglatod ot. most hirtelen ez jutott eszembe. vedd ra, hogy talalkozzatok meg egyszer, mert latni szeretned!
2012. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a srác beparázott ..lehet messziről kifigyelt.
2012. dec. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak nem gondolod, hogy megalázkodok előtte, és én hívom el?
2012. dec. 31. 00:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Nehogy felhívd már !!!

Te készültél a randira , anyagilag is fodrász stb . Ő meg ilyen .... akkor menjen a francba .

2012. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mivel neten a félénkek ismerkednek,ezért nem meglepő ez.
2012. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Huhhh

háááát lehet, hogy én is lelépnék, ha egy gyönyörű lány várna rám.

tudod ilyenkor sok minden közrejátszik.

lehet, hogy el sem ment a randira, csak azt írta, hogy nem mert odamenni.

lehet, hogy meglátott és úgy gondolta, hogy ebből tuti nem lesz semmi, mert nem tartja magát méltónak, hogy gyönyörű barátnője legyen.

lehet, hogy megijedt attól, hogy esetleg gyönyörű barátnője lenne és állandóan azon idegeskedhetne, hogy hogyan tartson meg téged...nehogy egy gazdag jóképű pasi lecsapjon a kezéről, mert ő fele annyit sem tudna tenni érted, mint amennyire téged tartott egy pillanatra.

a kozmetikus, smink és fodrász meg a ruci alapján költséges barátnőnek is tarthatott esetleg...

2012. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen, ha egy ilyen jó nő össze jön neki, hihetetlen, pedig én is visszahúzódó vagyok, de én tuti elmentem volna, ha már meg lett beszélve. 19/F
2012. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most írta valaki priviben, hogy lehet, hogy nem is a saját fényképét küldte el, és lehet, hogy egy öreg muksó volt, azért nem jött oda, csak látni akart.

Hát azért ehhez nagy fantázia kellene.

2012. dec. 31. 01:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Benne lehet a pakliban.
2012. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!