Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt nem értem, mi a megfelelő?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megbeszéltünk egy randit egy 21 éves sráccal. Képet is cseréltünk, hogy felismerjük egymást. Egy budai teázóba beszéltük meg a randit. Én igazán kicsíptem magam, Új ruci, kozmetikus, fodrász, meg minden. Még magamnak is tettszettem. Karcsú, 180 magas vagyok és szerintem jó nő. Hiába vártam, nem jött el.

Még az este folyamán emailt írt, hogy nem gondolta, hogy ilyen csinos vagyok és így nem hiszi hogy egymáshoz valók vagyunk. érti ezt valaki, Srácok ilyenkor mi van?



2012. dec. 31. 00:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pedig előfordulhat amit priviben üzentek neked...
2012. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Helló srácok! Ne írjatok több privit, mert nem is győzőm olvasni. és már le kell feküdnöm, ha holnap bulizni akarok. De a buli után elolvasom őket. most van 17 privi és már egy csomót olvastam is meg válaszoltam is. BUÉK mindenkinek.
2012. dec. 31. 01:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Gondolom a 95%-a a privát leveleknek "légy az én barátnőm" és "küldj képet...pls!!!" jellegűek... :DDDD

Looserek

2012. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13-as.

Talált, süllyedt.

2012. dec. 31. 09:11
 15/15 anonim ***** válasza:
szegén gyerek looser! ha egy csöpp esze lett volna akkor a belső bizonytalansága ellenére adja a figurát, de ha neked a kép alapján még szimpatikus is volt akkor jól elbas*zott egy nagy lehetőséget!
2012. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!