Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti tapasztaltátok már és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tapasztaltátok már és mi lehet az oka ha társkeresőn nem ír vissza egy lány?

Figyelt kérdés
Hosszú évek ota szingli vagyok mert nagyok az igényeim ezért gondoltam felmegyek egy társkeresőre de végignéztem lakóhelyemen az összes nőt de szinte egyik sem tetszett. AZ egyik túl cica babás, a másikon felesleg van, a harmadik pedig csúnya. Egyetlen egy lány volt aki olyan szomszéd lányos külseje van ezért neki írtam csak egy szívhez szóló szerelmes levelet. Láttam hogy elolvasta de vissza már nem írt. Teljesen ki vagyok borulva, hány levelet írjak még hogy végre hajlandó velem randizni?
2017. dec. 29. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Nőként sikítok, ha kép pár idézet után nyitó levélben azt taglalja a pasi, hogy így úgy szimpi vagyok, meg érdekes...


Nyitó levél: szia, szeretnélek megismerni. Mindig válaszolok vagy szia, mizujs, vagy szia, de nem egymást keressük.

Ha nem reagál, akkor te is a tizenkettő egytucat egyedi vagy.

2017. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerelmes levelet egy idegennek? Nagy luzer vagy es nem szazas. Hogy vegyen igy komolyan?

Meg ha tetszettel is neki, ezzel elvagtad magad. Mar ha igaz, mert nehezen hiheto.

2017. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tetszettel neki.
2017. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 miért te meg egy kép és 3 szó után mondod, hogy "nem egymást keressük". Akkor miben vagy más, mint aki ismeretlenül ajnároz? (csak kíváncsiság)
2017. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Semmit nem tudsz róla, akkor milyen szerelmes levél? :D

Jogosan hiszi azt, hogy vagy csak a külseje jön be (hiszen a személyiségét nem ismered) vagy ennyire kétségbeesetten keresel valakit.

Egyik se jó.

Miért nem annyit írtál, hogy "Szia, szimpatikusan tűntél. Van kedved ismerkedni?"

2017. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Írhat nekem bárki bármit, ha nem tetszik nem válaszolok. Rengetegen írnak, nincs hozzá sem kedvem sem kapacitásom sem időm.


Amúgy pedig a szerelmes levél necces nyitásnak. Kapásból nem is ismeritek egymást. Mibe szerelmesedtél bele? Engem kiborít az ilyesmi. Nevetségesnek tartom. Fuldoklás illetve külsőség hajszolás.

2017. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Diavolino44 ***** válasza:
Neked meg kell pofara eses, hogy kicsit jozanabbul lasd a vilagot. Nyugi az elejen en is ilyen voltam, aztan a ferfi kino a romantikabol ahogy idosodik. Ez az elet rendje.
2017. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem válaszolok - ezért tartom beképzelt prolinak az olyan nőket, akik fent vannak EGY TÁRSKERESŐ oldanlon, de még válaszra sem méltatják a férfiakat. Aztán meg sírnak, hogy magányosak.
2017. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!