Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőn van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn van olyan funkció, hogy felteszel egy képet azt a női tagok megnézik és kapsz rá egy értékelést?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
AZ összes társkereső így működik. Az értékelés, hogy visszaír vagy sem.
2018. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek ez, nem elég a fb/insta, erre használnád a társkeresőket is?xD Én inkább párt keresnék, nem a képeimet értékeltetném.
2018. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

#1-es,ha igaz amit írsz, akkor ezekszerint én lennék a világ egyik legrondább pasija? Egy hónappal ezelőtt több mint 40 lányra írtam rá egy társkeresőn, egy olyan volt, aki legalább annyit visszaírt, hogy bocs nem...

Na mindegy, megyek, keresek egy kötelet...

2018. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Badoon vagy a Twoon
2018. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Badoon volt ilyen opció még amikor használtam. Kb. 3 éve.
2018. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A badoon rajta vagyok, de nem arra gondoltam, volt egy másik,ahol konkrétan csak azért tudtál feltenni egy képet, hogy értékeljék. Az oldaladon nem jelent meg,ill.hogy kié a kép.
2018. febr. 14. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek akarsz ilyet?
2018. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy női tagok fognak csak nézni??
2018. febr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!