Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönne egy vékonyabb srác fedetlen felsőtesttel egy társkeresőn vagy csak a kigyúttak inkább?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 15:24
1 2
 1/20 Surfer Girl ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy félmeztelenül állnál a tükör elé a telefonoddal, nos az nekem nem jönne be akár izmos vagy, akár nem. Esetleg egy Balaton parti nyaralós képnél elmegy a félmeztelen dolog, de nehogy csak ez az egy kép legyen rólad. Valami izom azért legyen rajtad, de ne legyél kigyúrt. Amúgy meg ezt nem feltétlenül kell már a társkeresőn bemutatnod magadról.
2018. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én eleve lenézem azt, aki így reklámozza magát, főleg akkor, ha nincs mire.
2018. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ilyen képet semmiképp ne tegyél fel magadról! Én személy szerint ha izmos, ha nem, az ilyen férfiakkal sosem foglalkoznék.

Én sem teszek fel bikinis vagy fehérneműs képet magamról, holott (mások szerint is) nagyon jó alakom van. Az nem idevaló egyszerűen. Azt mutatja, hogy csak a külsőségek számítanak, vagy csak a szex, és nem az, ami belül van. Én az ilyenekre úgy tekintek, hogy az intellektusával nem tudna megfogni, ezért próbálkozik ilyen képekkel, és emiatt nálam ki is estek. Szexpartnerkeresőn lehet érdemes, de ha intelligens társat keresel, hosszú távra, ezzel nem kerülsz sok nőnél a nyerő kategóriába, akár jól nézel ki, akár nem.


N

2018. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem valaazoltam azoknak akik felmeztelen fotokat raktak ki tarskereson. Visszataszito!
2018. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért kell fedetlenül hagyni a felsőtested? Az ha vékony vagy, nem lenne kizáró szempont, a párom is vékony, egyes orvosok szerint majdnem alultápált. Mégis szeretem és tetszik. Na de miért kell ezzel reklámoznod magad, akár ki vagy gyúrva, akár nem?
2018. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Közönséges és undorító, akár kigyúrt, akár vékony. Nálam Tinderen a fedetlen felsőtest instant balrahúzás volt. Általában úgy is csak bäszni akar vagy önimádó.
2018. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Na a sok álszent nő...:)
2018. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#7 beléphetsz a tinder fiókomba nyugodtan. 1400 matchem volt, de mindegyik tudta, hogy kell felhúzni egy pólót.
2018. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, mind erre nedvesedtek...:)
2018. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én őszínte leszek, (nyugodtan le lehet pontozni érte) ha szépen ki van dolgozva egy srác teste és nem az agyongyúrt kategória én meg szoktam nézni a képeiket. Valjuk be, jól néz ki. Viszont ettől függetlenül az első gondolatom mindig az, hogy ezzel nagyképűség társul és kalandokat keres nem egy komoly kapcsolatot. :D Ez persze nem mindenkire igaz, személyfüggő. Társkeresőzni nem szoktam, facebook-ra gondoltam pl.

Ugyanakkor nekem a vékonysággal sincs semmi bajom, de azért ne legyen csontvékony.


Kérdésedre válaszolva, szerintem ne ilyen képet tegyél fel. Sokkal jobb benyomást kelt szerintem egy "normális" kép azoknál akik komoly kapcsolatot keresnek. :)


20L

2018. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!