Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen "zaklatások" is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "zaklatások" is csak a jóképű srácok privilégiuma?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi ne tegyétek át másik kategóriába (szexualitás), mert nem konkrétan a jelenségre, hanem inkább annak kiváltó okára lennék kíváncsi. Márpedig nem tudom másképp értelmezni, hogy ezek a mázlista srácok is csak azért "szenvednek" el ilyen "zaklatásokat", mert az átlagtól vonzóbbak. Én egy 170 centis kis nyomi voltam egész életemben. Emlékszem a középiskolában volt egy szexis tanárnőm, de amikor egyszer egy iskolai rendezvényen egymás után mentem be a többi sráccal a suliba (akik kivétel nélkül +180-as sportos fiúk voltak), mindnek köszönt csak nekem nem. A mai napig megmaradt ez a neheztelő emlék. Abból a szempontból örülök, hogy legalább ezen a téren is egy csekély igazságot szolgáltat az élet - azzal, hogy elítélik ezeket a nőket - ha már én nem kerülhettem sose tűz közelbe. Lúzer/szűz pasiktól kérdezném elsősorban: Amikor ilyen történeteket olvastok, nem gondolkoztok el azon, milyen sz** érzés, hogy ilyen egybites agyú tinikölykök is több szexuális kalandban, élményben részesültek (ráadásul nem is akárkivel, hanem érett/dögös tanárnőkkel) már 20 éves koruk előtt, mint amiben ti (mi) valaha is részesülni fogtok? Én egyébként 24 vagyok, szóval a tinikategóriába se kéretik áttenni a kérdést. A válaszokért előre is köszönet. Lehetőleg egy nemet is írjatok, amennyiben nemcsak pasik válaszolnak.



2018. jan. 14. 14:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom,de nekem sportos,magas fiúként soha eszembe sem jutott zaklatni a nőket, vagy kikezdeni a tárokkal (azért vannak abban a kategóriában is normálisak, visszafogottak).. mondjuk amilyen tanáraim voltak 😝😅😅

F

2018. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Végülis igen.
2018. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, hogy fura de sose gerjedtem a tanárnőimre. (persze nem ugyanazok tanítottak) Sose fantáziáltam róluk. Pedig én nyomi voltam, nyomi vagyok.

Inkább korombeliek érdekeltek, érdekelnek.

Szerintem, másoknak is volt ilyen élményük valamelyik tanár levegőnek nézte igazságtalanul.


Persze van egy kis irigység bennem könnyen elért szex miatt. Nekünk sose szabad hasonlítgatnunk magunkat ő hozzájuk. Úgymond megtanultam kezelni a helyzetet.:)

Biztos van más gondjuk csak nem látom.

2018. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem volt még semmilyen szexuális jellegű kalandom, a jobb kezemen kívül, de nem siránkozok itt miatta. Még bármi lehet. Meg különben is, van ezer más dolog még az életben, ami hasonló jellegű euforikus érzést okozhat. Pl: alkohol, különböző tudatmódosító szerek, benzin (gondolok itt az autó-motor buzériára, sebességre...) vagy ott vannak az extrémsportok, vagy bármi ami veszélyes és függőséget okozó, mint a szex. :D

Pl a heroin használók már nem vágynak a szexre, mert sokkal intenzívebb érzés belőni magukat, mint egy orgazmust átélni. De ezeket ugye nem szabad, mert illegális, meg utána kb véged. De ott vannak az ősi mesterséget űző nők is, velük kalandozhatsz. Lehetőségek tárháza végtelen.

2018. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#5: Nem is konkrétan az élmény hiányzik, mert azt max egy prostival kielégíteném, ami persze közel sem ugyanolyan. Inkább az a tudat, hogy a nők szemében jelentéktelen vagyok. Semmi kedvem sincs lúzer bókvadászként küzdeni egy tök egyszerű nő kegyeiért is. Olyan pasi akarok lenni, akiért a barátnők képesek összeveszni, akiért folyamatosan koslatnak és képesek hülyeségeket is megtenni csak hogy megszerezzenek, mint például ezek a tanárnők akik képesek voltak a karrierjüket is kockáztatni azért, hogy a tanítványaikkal lefeküdjenek. És ezeknek a kis szemétládáknak már tizenévesként is ilyen élményekben volt részük. Igen, rohadt irigy vagyok az ilyenekre.
2018. jan. 14. 14:50
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Ezek az emberek betegek, és azok a gyerekek, akik ellen elkövették ezeket, egyáltalán nem pozitív elményként élik meg. Kihasználják a tanárok, hogy alá vannak rendelve nekik a gyerekek.

Nehogy már irigykedj ezekre a srácokra.

2018. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Engem sem igazán érdekeltek ilyen téren a tanáraim, szóval nem nagyon irigykedtem pedig tudok egy esetet amire lehetnék, ha érdekelt volna a dolog. Egyébként nem vagyok alacsony és sok lány szemében egész jónak is számítok, bár sosem használtam ki ezt a lehetőségemet. Nem is igazán csajozok. (Normális kapcsolatra, normális szolid, erkölcsös nőre vágytam mindig. Ez mellékes jelen esetben.)


Annyit tudok a témához fűzni, hogy akiről tudok, hogy viszonya volt a tanárával valóban nem a csetlő-botló srácok közül került ki. Már nem járt az iskolába amikor ez történt, szóval nem hasonlítható a cikkben levőkhöz. Az a fajta volt akiért odáig voltak a csajok, szóval ez az egy példám a valóságból oda mutat, hogy aki amúgy is bejön a csajoknak kiemelkedően annak van esélye ilyen nem hétköznapi esetekhez is.

Lehet ezen rágódni, hogy nem mindenkinek adatnak meg ilyen lehetőségek, de nem érdemes, sőt felesleges. Arra sem adatik mindenkinek lehetősége, hogy Forma 1-es világbajnok legyen. Vagy VB győztes aranylabdás futball klasszis. Lényegében arra is születni kell. Tudom, a szex más téma, nem egy napon említhető a foci siker a nőknél való sikerekkel, de azt hiszem én fel fogom tudni dolgozni, hogy nem dugtam meg a tanáraimat és minden kívánatos bigét és azt is, hogy nem lettem világsztár focista.

2018. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen jól beleillesz az origót olvasók népességéb.

Kössz, hogy megerősítetted a sztereotípiámat.

2018. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mutass olyan hírportált ami nem hoz le ilyen cikkeket.
2018. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#7: "Ezek az emberek betegek, és azok a gyerekek, akik ellen elkövették ezeket, egyáltalán nem pozitív elményként élik meg."


Ó, hagyjuk már ezeket a közhelyszerű bullshit szövegeket! Ilyen külsejű nőkkel folytatott szexuális viszonyt szerinted milyen élményként élnek meg a hormonoktól duzzadó tizenéves fiúk, ha nem pozitívként?

[link]

[link]

Nem tudom elhinni, hogy ezt komolyan gondoltad.


#9: Mintha más hírportálokon nem lehetne ilyen cikkeket olvasni... -_-

2018. jan. 14. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!