Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiderült, hogy csak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy csak átlagos kinézetű pasi vagyok, ez egyenlő azzal, hogy nem lesz senkim? 20/F

Figyelt kérdés

Sajnos így már értem, hogy miért nem volt eddig barátnőm. Úgy gondoltam szimplán csak nem volt még szerencsém a lányokkal és, hogy ez majd változik. De ez, hogy kimondták az igazságot, hogy csak átlagos vagyok és nem jóképű teljesen letaglózott. Annyira rosszul esett, hogy itthon sírva is fakadtam és nem bírtam felfogni, hogy mégsem vagyok vonzó és olyan aki kell például egy szép vagy csinos lánynak. Most már úgy vagyok a vonzó lányokkal, hogy ne is nézz rá mert neked úgy sem lesz ilyenben részed soha...

Tényleg, elment mindentől a kedvem most. Más ezt, hogy viseli?



2017. dec. 24. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Az derült ki, hogy hülye vagy:)

Mit teszel azért, hogy jobb külsőd legyen? Pl sportolsz valamit?

2017. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sportolok persze, magas is vagyok. Egyszerűen az arcom nem üti meg azt a szintet.
2017. dec. 24. 17:42
 3/20 anonim ***** válasza:
2%
Még 2 évig van esélyed, igyekezz! Utána nehezebb lesz, 24 felett majdnem lehetetlen, 26 felett pedig végeg. Várhatsz 35 éves korodig és abban sem lesz köszönet.
2017. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Milyen magas vagy és hány kiló? Privátban küldhetsz amúgy képet, mert a szépség elég komplex dolog és én meg tudom mondani, hogy milyen csajokhoz illenél. A testalkat (főleg a magasság) viszont ezerszer fontosabb, mint a jóképűség szóval nem tudom mire vélni ezt a világfájdalmat.
2017. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

#1

Miért kell mindenáron sportolni valamit vagy jobb külsőért küzdeni egy férfinak?

Meg lehet számolni azokat a férfiakat akiknél ez ténylegesen elvárás, hogy egy nő sportoljon és állandóan csak a jobb külsőért küzködjön.

Fura, hogy egy férfinak folyamatosan fejlesztenie kell magát (jelentsen bármit is)...

2017. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem egyenlő azzal. Rosszul tudod.

Tud meg, hogy a lányokat az átlagos kinézet hozza legjobban lázba.

2017. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Kik mondták ki az igazságot? Azért, mert bizonyos számú nők szerint te átlagos, az nem egyenlő azzal, hogy az összes szerint. Persze megértem én, nagyon rosszul esik, és a kezdeményezés is nagyon nehéz lesz ezek után, de annyi előnytelen külsejű pasit láttam csodaszép nővel, hogy számát sem tudom.
2017. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehetetlen csak így már startból hátrányból indítok ami lássuk be semmilyen esetben sem pozitív. Arra meg, hogy így is lehet szép barátnőm nem tudok mit mondani mert ahhoz nagyon jó kisugárzás vagy fizetés szükséges ami nekem nem lesz meg soha. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem akarok mindenkinek tetszeni mert mégis örül az ember annak, hogy vonzó. Mivel én is fiúból vagyok rosszul esik, hogy vonzó lányra nem sok lehetőségem lesz. Tudom nem csak a külső a lényeg de akkor is...
2017. dec. 24. 18:48
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Milyen az a szép, csinos lány?


Sminkelt, szolis, műkörmös?

Ezek nélkül minden lány átlagos, épp úgy mint te pasiban. Mondom ezt lányként.

2017. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
aki átlagos pasi annak vért kell pisilnie minden egyes sunáért.
2017. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!