Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiderült, hogy csak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy csak átlagos kinézetű pasi vagyok, ez egyenlő azzal, hogy nem lesz senkim? 20/F

Figyelt kérdés

Sajnos így már értem, hogy miért nem volt eddig barátnőm. Úgy gondoltam szimplán csak nem volt még szerencsém a lányokkal és, hogy ez majd változik. De ez, hogy kimondták az igazságot, hogy csak átlagos vagyok és nem jóképű teljesen letaglózott. Annyira rosszul esett, hogy itthon sírva is fakadtam és nem bírtam felfogni, hogy mégsem vagyok vonzó és olyan aki kell például egy szép vagy csinos lánynak. Most már úgy vagyok a vonzó lányokkal, hogy ne is nézz rá mert neked úgy sem lesz ilyenben részed soha...

Tényleg, elment mindentől a kedvem most. Más ezt, hogy viseli?



2017. dec. 24. 17:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Neem dehogy. Azok nem tetszenek. Nekem az a bejövős akinek szép és kedves arca van, szép szemekkel, valamint a fenék ami még fontos nekem egy lányon. Úgyhogy nem ezek a plázacica szörnyek.
2017. dec. 24. 19:47
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

#9

Lehet. Csakhogy a legtöbb ilyen pont ezek miatt a kiegészítők miatt gondolja magát átlagon felülinek.

Mert bár tény, hogy feltűnőbb és vonzóbb a férfiak számára mintha reggel kócos hajjal és karikás szemekkel jönne el otthonról, de az, hogy egy férfinak folyamatosan a külső/belső önfejlesztést darálják, egy lány meg csináltat póthajat, műkörmöt és magára ken valami festéket amivel már kitűnik a tömegből elég kettős mérce.

2017. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy nőnek is illik külső/belső, de főleg belső önfejlesztést csinálnia, hogy rendes párkapcsolata lehessen. Ez szerintem alap. Nyilván vannak megalkuvók mindkét nemben, akiknek mindegy a másik személyisége, amíg lehet jól pózolni a másik mellett és napi 10 szelfit kiposztolni. De ez nem a jó párkapcsolat alapja szerintem, és mindenki jogosan várja el az önismeretet a másiktól.
2017. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Én úgy gondolom, hogy mindkét nemtől elvárás az önfejlesztés. Amúgy meg lehet hogy a sportolást nem várják el a nőktől sokan (van aki igen) de a vékonyság az alap. Tehát vagy legyen vékony, vagy ha nem olyan alkat, akkor izzadjon vért az edző teremben hogy legalább formásan legyen husis.

Belsőleg meg minden embernek kéne magát fejlesztenie, ezt nőként mondom.

2017. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Jajj, ezt be kellene fejezned... Az én barátom is ezzel készít ki. Meggyőződése, hogy ő egy kifejezetten csúnya férfi (26 éves egyébként), mert régebben két csaj gúnyolódott rajta a gimiben, és azóta benne él ez a torz önkép. Nagyon fel tud bosszantani ezzel, mert nekem tényleg tökéletes, és fáj, hogy nem nekem hisz, hanem két jelentéktelen pitsának.

Ne hagyd, hogy mások ennyire torzítsák az önképedet!

2017. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
VIII.Edgar Vinegar: már régóta figyelem válaszaidat. Te vagy a lelki társam.
2017. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#16: Trolling like a Champ! XD
2017. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jaguárnak újfent igaza van.
2017. dec. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Igen, Jaguar, Miquel és SzDG szoktál a legjobb véleményeket írni a magánélettel, párkereséssel kapcsolatos topicokban. Lehet, h sokszor nem szívesen olvasod el, amit írnak, de legalább hasznos tanácsokat adnak és nem bullshitelnek.
2017. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szoktál=szokták, bocsánat!
2017. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!