Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen "zaklatások" is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "zaklatások" is csak a jóképű srácok privilégiuma?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi ne tegyétek át másik kategóriába (szexualitás), mert nem konkrétan a jelenségre, hanem inkább annak kiváltó okára lennék kíváncsi. Márpedig nem tudom másképp értelmezni, hogy ezek a mázlista srácok is csak azért "szenvednek" el ilyen "zaklatásokat", mert az átlagtól vonzóbbak. Én egy 170 centis kis nyomi voltam egész életemben. Emlékszem a középiskolában volt egy szexis tanárnőm, de amikor egyszer egy iskolai rendezvényen egymás után mentem be a többi sráccal a suliba (akik kivétel nélkül +180-as sportos fiúk voltak), mindnek köszönt csak nekem nem. A mai napig megmaradt ez a neheztelő emlék. Abból a szempontból örülök, hogy legalább ezen a téren is egy csekély igazságot szolgáltat az élet - azzal, hogy elítélik ezeket a nőket - ha már én nem kerülhettem sose tűz közelbe. Lúzer/szűz pasiktól kérdezném elsősorban: Amikor ilyen történeteket olvastok, nem gondolkoztok el azon, milyen sz** érzés, hogy ilyen egybites agyú tinikölykök is több szexuális kalandban, élményben részesültek (ráadásul nem is akárkivel, hanem érett/dögös tanárnőkkel) már 20 éves koruk előtt, mint amiben ti (mi) valaha is részesülni fogtok? Én egyébként 24 vagyok, szóval a tinikategóriába se kéretik áttenni a kérdést. A válaszokért előre is köszönet. Lehetőleg egy nemet is írjatok, amennyiben nemcsak pasik válaszolnak.



2018. jan. 14. 14:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#17: Végre egyvalaki aki tudja értelmezni, hogy mi is bánt igazából. Nem kell nekem szerelem, jelenleg még csak szexre sem vágynék, de qrva szar érzés, amikor látod, hogy a kortársaid 80%-án nap, mint nap masszírozzák a csajok a szemüket, te meg olyan szinten vagy lesz**va, mint egy szén-dioxid molekula. Sokan el se tudják hinni, hogy azok az ártatlan napi flörtök, kéjes, de ártatlan szemezések/metakommunikációs játékok is milyen szintű önbizalmat tudnak adni egy pasinak. Nekem meg életemben nem volt ilyenben részem, nemhogy az iskola amazonja kiszemeljen magának. Ennél még a rasszizmus is kegyesebb dolog, mert hiába vannak akik utálnak, legalább annyian vannak, akik a pártodat fogják.
2018. jan. 14. 22:59
 22/25 anonim ***** válasza:
56%
És te mit tettél önerőből azért, hogy ezen változtass? Ja, hogy semmit?
2018. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, szemezz a buszon a csajokkal. Nem kell betojni. Megéri kipróbálni.
2018. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok. Ne add fel teljesen, ne erre koncentrálj, ne akarj te a király lenni. Ne zavarjon a nagy világ adonisz kanjainak sikere. Alkoss neg egy kisebb világot vagy tedd szebbé azt amid van. Találhatsz te is nőt akinek te kellesz, elhiszem, hogy nem te vagy a környék címlap pasija, de ettől még te is kellhetsz nőnek. Irántad is érezhet valaki szeretetet. Nem hinném, hogy annyira atom rossz/gáz lennél. Tedd félre azt, hogy nem voltál és nem is leszel az akinek a fényképét a csajok a párnájuk alá rakják, ne ezen rágódj.

Változtass, tényleg próbáld meg. Annyi, hogy elfogadod magad és egy belátható határon belül megpróbálsz boldog lenni. Akkorát valószínűleg nem fogsz tudni változni, hogy te is olyan elsőszámú szívtipró legyél, de ettől még lehetsz boldog. Nem minden nőt azok érdekelnek. Nekem sem a hibátlan nők az eseteim akiknek 20 perc alatt összeszalad a sminkeletlen fotojára is a 150 like. Sokszor megtetszenek az esetlenebb, szomorkásabb esetenként husisabb lányok. Nem csak a bájgúnároknak és a tökéletes, gyönyörű nőknek van ebben a világban helye.

És én ezt most nem egy okosakodó modell srácként mondom neked. Én tudom mit érzel és min mész keresztül, mit hiányolsz és mit vetsz az igazságtalan világ és sors hullámzó tengerének dacára. Én is maradtam nem egyszer hoppon. Vittek el előlem ilyen kiváló fickók olyan nőket akiket már csak egy karnyújtásnyira éreztem magamtól. Nagyon rossz a gödör alján lenni és azt érezni, hogy az életed egy nyamvadt galambéval sem ér fel. De van ebből kiút. Persze mondom, nem oda, hogy te is egy körberajongott férfi leszel. De vannak békés kis tisztások ahol megfelelő gondolkodással vidáman végig lehet csinálni ezt a néhány évtizedet. És nőhöz is lehet benne jutni, aki még igazabban is a szemedbe tud nézni mint néhány faszéhes cafka a falu gólkirályának szemébe.


Sok nő is érzi ám ezt így. Csak nem mondják ki. Ők is szerettek volna a gimi legszebbnek tartott női lenni. Ők is szerettek volna szerelmi vallomást kapni tucatnyi sráctól. Őket is bántja sokszor, hogy nem lehet hableány életük. Nézd meg hány százalékuk szenved depresszióban. Sokuknál itt kezdődött. Persze a nemi különbségek miatt náluk nem egészen így néznek ki a dolgok, de sokan szenvednek ott is.


Csak a legtöbben bezárkóznak egy szűk sötét szellemi burokba és benyeli őket. Pedig ez a világ sokkal nagyobb és több ezeknél a folytogató gondolatoknál.

2018. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, én abszolút megértelek. Teljesen igazad van, és sajnos azok, akik nincsenek ilyen helyzetben, igazából fel sem tudják fogni teljesen, hogy milyen súlyos csapásokat mér egy férfi lelkivilágára, ha a nők levegőnek nézik.


Itt nem a szexről vagy a szerelemről van szó. Itt az érzés a lényeg, a tudat, hogy vágynak rád, hogy férfiként tekintenek rád. Hogy lehetőségeid vannak, hogy a nők szemében te vonzó vagy és értékes.


Sajnos van egy rossz hírem: a nők felé gyakorolt vonzerőd 90%-ban adottság. Persze megpróbálhatsz javítani magadon, de igazából az erőfeszítések nagyrésze fölösleges. A csontozatodat, a genetikádat, az arcvonásaidat, a fejformádat nem tudod megváltoztatni. Ha a nők nem találnak vonzónak, akkor akár fejen is állhatsz, úgyse fogsz tudni mit kezdeni a helyzettel.


Amit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg elfelejteni azokat a bullshiteket, amit belédneveltek kiskorod óta (igazi szerelem, mindenki megtalálja a párját stb.), mert ez hülyeség. Ha sikerül valamennyire elfogadnod a tényt, hogy nem vagy vonzó a nők szemében, akkor talán könnyebb lesz élned.


Ui.: és nem csak a magasságod miatt nem érdekled a csajokat. Ugyanúgy előfordul a 190 centis srácokkal is, hogy levegőnek nézik őket a nők, mint a 170 centisekkel. A vonzerőd az úgy összességében minden adottságodnak a függvénye.

2018. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!