Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen "zaklatások" is csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "zaklatások" is csak a jóképű srácok privilégiuma?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi ne tegyétek át másik kategóriába (szexualitás), mert nem konkrétan a jelenségre, hanem inkább annak kiváltó okára lennék kíváncsi. Márpedig nem tudom másképp értelmezni, hogy ezek a mázlista srácok is csak azért "szenvednek" el ilyen "zaklatásokat", mert az átlagtól vonzóbbak. Én egy 170 centis kis nyomi voltam egész életemben. Emlékszem a középiskolában volt egy szexis tanárnőm, de amikor egyszer egy iskolai rendezvényen egymás után mentem be a többi sráccal a suliba (akik kivétel nélkül +180-as sportos fiúk voltak), mindnek köszönt csak nekem nem. A mai napig megmaradt ez a neheztelő emlék. Abból a szempontból örülök, hogy legalább ezen a téren is egy csekély igazságot szolgáltat az élet - azzal, hogy elítélik ezeket a nőket - ha már én nem kerülhettem sose tűz közelbe. Lúzer/szűz pasiktól kérdezném elsősorban: Amikor ilyen történeteket olvastok, nem gondolkoztok el azon, milyen sz** érzés, hogy ilyen egybites agyú tinikölykök is több szexuális kalandban, élményben részesültek (ráadásul nem is akárkivel, hanem érett/dögös tanárnőkkel) már 20 éves koruk előtt, mint amiben ti (mi) valaha is részesülni fogtok? Én egyébként 24 vagyok, szóval a tinikategóriába se kéretik áttenni a kérdést. A válaszokért előre is köszönet. Lehetőleg egy nemet is írjatok, amennyiben nemcsak pasik válaszolnak.



2018. jan. 14. 14:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Én is csak kb 170-175 cm között vagyok (igazából nem is tudom, hogy pontosan mennyi, mert annyira nem érdekel) de mégis volt, hogy magasabb és idősebb nők nyomultak általános és középiskolában.

És most 30 évesen is ugyanúgy odajönnek a nők.


Nem a 170 centiddel lesz a probléma.

Akkor se ha minden nap kiírod és idegből tagadod és lepontozod az ezt cáfoló válaszokat.


Mellesleg miért gondolod, hogy feltétlen olyan jó élmény egy ilyen kaland. Zavarbaejtő és ijesztő is lehet, amikor 13 évesen 2 egy fejjel magasabb és idősebb nő közrefog.

2018. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szóval az a bajod, hogy még a perverz nyomulós nők sem találnak meg?


Másik oldalról az összes szexuális zaklató férfi, akivel találkoztam, magas és ronda, nagyrészt kövérek, egy sem volt egy kigyúrt jóképű adonisz.


Szerintem, ha elmennél egyedül egy szórakozóhelyre mondjuk a moriligetbe, leszólítana valami idősebb nő. Nem olyan persze, mint az általad linkelt képen, de biztos betalálna valaki.

2018. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

barátom mondta, hogy már óvodában volt valami jó nő óvónő, és a kis óvodás fiúk már akkor arról fantáziáltak, hogy megdugnák... erősen kétlem, hogy a történetekben szereplő fiúk annyira bánták volna ezt. :D

eleve akkor nem szexelsz a tanárnénivel 10-szer, 20-szor, hanem mész anyához vagy a rendőrségre beárulni...

nyilván ezek a tanárnők betegek, nem normális amit csinálnak. elítélendő, mert felnőttként rohadt egyszerű befolyásolnia ilyen kisgyerekeket.

gondolom valami hozzád hasonló irigy és frusztrált diáktárs árulta be. :D tényleg ne irigykedj, mert ez hihetetlen szánalmas. főleg az, hogy azért kívánsz rosszat egy másik embernek, mert neked nem volt részed ilyen megrontásban gyerekként.

az én általános iskolámban és gimnáziumomban csak ronda nők voltak amúgy.

2018. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"...azért kívánsz rosszat egy másik embernek, mert neked nem volt részed ilyen megrontásban gyerekként."


Ez teljesen érthető reakció. Legalább ilyen téren keresztbe lehet másoknak tenni, ha már a való életben még ez sem lehetséges, amikor a szemem előtt bicskanyitogatóan nyalják-falják egymást a fiatal párok meg mindenkit körülvesz a rózsaszín köd én meg szellemként járok köztük annyira nem érdeklek senkit.

2018. jan. 14. 17:20
 15/25 anonim ***** válasza:
Árad belőled az irigység, menj el egy hivatásoshoz, könnyíts a lelkeden. :D Mondjuk az uccsó csajba, akit linkeltél én is belezúgtam, fülig érő mosollyal ültem volna be az órájára, ha engem tanított volna. :D
2018. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Ez de beteg... te arra vágysz, hogy bárcsak annak idején a tanárnőd téged is molesztált volna??? Az az érzésem, hogy te már mindent kitalálsz, hogy sajnáltathasd magad.

A tanár-diák viszony büntetőjogi kategória. Elhiszem én, hogy a kisfiúk élvezik, hogy bejönnek a szexi tanár néninek, de ez akkor is a fiatal fiúk kihasználása a tanárnő részéről, súlyos dolog, és súlyos következményei lehetnek. A fiúra nézve is. Lehet, hogy az életben nem lesz képes normális párkapcsolatot kialakítani emiatt. Azért a valóságban ez nem egészen olyan, mint a mesében.

Na és mi van akkor, ha a 150 kilós, lógó mellű, 60 éves Ilonka néni akar rád nyomulni, és megfenyeget, hogy nem ad többet jó jegyet, ha nem teszed meg? Akkor is olyan jó buli?

2018. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem nagyon viselné meg egyetlen ivarérett férfitársamat sem főleg olyan 14 éves korától, ha rábukik valaki a cerkára. Szerintem még az sem lenne nagy gáz a többségnek, ha nem éppen bájos a tanárnő. Esetleg onnantól gond, ha kiderül és ezzel szivatják, akkor is csak abban az esetben, ha csúnya volt a néni. Fullos tanárnéni megdöntésének kitudódása annyira nem hiszem, hogy gáz.


Egyébiránt a kérdező nem azt sérelmezi, hogy őt nem "rontották" meg a tanárnők, hanem azt, hogy esélye sem lett volna ilyenre, mert nem üti meg azt a kinézetet amiért egy tanárnő képes lett volna letolni a bugyiját.

Kevésbé beteges példát is hozhatott volna. Mondjuk azt, hogy nem néz ki olyan jól, hogy egy nyári fesztivál 3 napja alatt 5 csajnak akasszon be, különösebb erőfeszítés nélkül. Többnyire azért, mert a külső adottságait meglátva a csajok rámarkolnak a szerszámra, jelezve ezzel, hogy szabad a pálya. Az ilyen kalandok többségében a jó adottságokkal született férfiak kiváltságai. Ezek hiányát sérelmezi a kérdező.


Én csak értelmeztem, remélem sikerül másoknak is megérteni így a kérdést.

2018. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%

Felfogtuk, de attól még nem lesz neki jobb, hogy itt sír a nyomorúsága miatt (belemehetnénk filozófiai vitákba, hogy a kérdező jelenleg is a Föld legszerencsésebb 80-85%-ába tartozik, de úgysem értené meg). Egy féllábú ember is vágassa le minden egészséges ember lábát bosszúból?


Ha ennyire dugni akar (mert a kérdés alapján nem a mély emberi érzéseket hiányolja, legfeljebb a sértett egója a validációt :D), akkor arra ott vannak a prostik.

2018. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy azt hiszitek, kiskorúak megrontása valami iszonyú erotikus dolog, meg nagyon izgi és vagesz dolog, de valójában nem az. Az itt írogatók cerkájára bukna rá egy akármilyen tanár néni, igen lefhoossná a bokáját akármelyik - és nem a jó értelemben.
2018. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az érzelmes kapcsolatokra is vágyik a kérdező, nem csak a szexre és a prostikra. Csak gondolom pont úgy ahogy a fesztiválon a laza dugások sem jönnek össze neki a normális kapcsolat kialakítására sem talál magának nőt aki érdeklődne iránta.

Nyilván ő is szeretne egy nőt akivel normális kapcsolatban van, csak nem annyira kelendő mint azok a srácok akiket még a tanárok is lesz.pnak.


Igazából erre a kérdésre nem lehet segítő választ adni. Nyilván a jobb külső adottságú sármos férfiaknak jobbak az esélyeik, de ezen nincs mit tovább fejtegetni. Azzal kell mindenkinek valamit kezdeni amit kapott. Ez van. Nem kell lenézni és szétoltogatni ezért.


Én sem vagyok egy álom pasi aki után loholnak a csajok és bármikor találok valakit leakasztani estére. De örülök neki, hogy én igazából nem is vágyok erre, így nem is zsörtölődök azon, hogy nem dugtam még meg 30 nőt. Nem irigykedek, mert nincs igényem ilyenekre és nem érzem rosszul magam azért, mert a Tibi a focista, gitáros gyerek csak 2017-ben 10 csajt tudott megdugni, mindezt azért mert baromi jóképű és így népszerű a csajoknál.

2018. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!