Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jóképű pasiként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jóképű pasiként csak mellékszereplők lehetünk?

Figyelt kérdés

Szokasos panaszkodos kerdesnek tunhet de higgyetek el nem az! Mar annyit gondolkodtam ezen. Eloszor is van egy haverom/baratom/ismerosom nemtudom minek hivhatom, egy idosek vagyunk O nagyon jokepu. Ferfikent elnezve irigylesre melto markans arc elek, szep dus ajkak, kis pisze orr, nagyon nagy kek szemek, hibatlan kreolabb bor, dus haj. Raadasul jo genetikaja van, fiatalabbnak nez ki a koranal, jo a testaranya is, mindig izmos pedig alig edz, kerek feneke van amit a nok imadnak, izmos alkar amit szinten, szeles vallak stb. Lehet gunyolodni hogy en biztos szerelmes vagyok bele meg ilyenek de nem, csak volt mar idom megfigyelni. Szeretnek en o lenni? Igen. Irigylem? Igen. Mert latom hogy neznek ra a nok. Hogy nez ra pl az en hugom, az ismeroseink hogy bannak vele a banki ugyintezok, hogy jonnek zavarba a pincernok stb. Pedig semmit nem csinalt csak van, es megkapja a kulonleges banasmodot szimpatiat. Neki fel sem tunik tok alap sot meg a kakan is csomot keres: zavarba jon ha mindenki vele foglalkozik, a nagy tarsasag, zavarja ez. De meg ez is edi nem csajok? Egy jo pasi ha sir az nem gaz hanem vonzo, ugy megvigasztalnatok biztos komoly a baj!!! Ha beeg valahogy az is cuki, ha nem sikerult neki valami probalja meg ujra! Egy atlagos/ronda pasas inkabb adja fel, ha sir akkor szedje ossze magat ne legyen szerencsetlen, ha nyomul akkor undorito es le kene fujni gazsprayvel. Ha egy atlagos pasinak kicsi a farka akkor erdemes hozzaszokni, hogy az asszonyt mas dugja majd, ha egy jo pasinak kicsi akkor az meg nyami meg biztos jol banik vele es majd huseges lesz meg megbecsul.


Kutatasok kimutattak, hogy a jokepu/szep archoz automatikusan jo tulajdonsagokat tarsitunk. Ha pedig valaki meg ezek melle sikeres meg okos esetleg normalis akkor egyertelmu fonyeremeny es mindenki ra kivancsi o a foszereplo, a ronda sidekick sosem lehet olyan. Ez a baratom is olyan, nem az, hogy bunko vagy buta vagy luzer melle, inkabb ratesz egy lapattal es kigyurt teste lesz, mindenkivel kedves jofej, okos es sikeres, jo befektetesei vannak es csomo penzt keres, olvas konyveket, utazgat. Van kepe tokeletesnek lenni, mindenkit elnyomni maga korul. Semmi esely egy ilyen “peldany” mellett, persze adja a tanacsokat, hogy minden fejben dol el, adjak magamra, oltozkodjek igy meg ugy, egyem ezt meg azt meg neki se konnyu am. Ez nem igaz. Akarhogy probalkozok nem leszek jokepu, es de neki konnyu mert latom mindig hogy vele masok az emberek. Ez tobbszor bebizonyosodott. Nem nem utalom!!! Birom es sosem artott nekem, inkabb segitett. De irigy vagyok. Es frusztral ez az igazsagtalansag. En legalabb bevallom. Ha pl oroszlankiralyban lennenk o lenne simba en meg az a diszno vagy az a majom. Az elet szinpad es mindenkinek van szerepe egy nem jokepu sikeres vonzo pasi sosem lehet foszereplo, sosem kapja meg a legjobb noket. Neki olyan baratnoi voltak akik tokeletes kulsejuek szexisek voltak, akikre a tobbi pasi max otthon a takaro alatt cibalta. Emlekszem egyszer nem jott neki ossze egy lany mert az mar foglalt volt de egymasba szerettek, hogy ki volt akadva, sirt is, nem tudta mit csinaljon, aztan hagynia kellett a csajt “nehez dontes”. En csak rohogtem. Van akinek ez sosem jut :) Jaj szegeny de sajnalom. Amikor ha akar masnap 20 jo not felszedhetne! Ez a kulonbseg. Ti is gyuloltok/utaltok engem. Ha en lennek jokepu nem igy lenne, igy egy szanalmas fereg vagyok. Viszont a szemelyisegem sem torzult volna ha en is jokepunek gazdag csaladba szuletek. Ez a haverom sem beszel mar velem, szerinte tul negativ vagyok meg multkor beszoltam neki egy durvat a csaja miatt. Sokan megutalltak akkor. En legalabb oszinte vagyok, ez van...


2018. jan. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem őszinte vagy, seeggfej.


Irigykedhetsz, de nem lesz neked jobb. Csak egyre szarabb lesz a személyiséged. És hidd el, rohadtul nem cuki a rinya. Akár helyes pasi csinálja, akár nő.


Magadnak kevered most a szart. Egyre jobban gyűlölöd a nőket, miközben egyre jobban vágysz rájuk. Ha a Legrosszabb (vagy Legakármibb) válaszol, megláthatod, mi a jövőd.

2018. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Jaj de kis aranyos. Tipik önsajnálós kérdés, má' nehari... :)


-Csúnya a fejed?

Mondjuk menj el egy kozmetikushoz, fejleszd az alap arckifejezésed, csinálj normális hajat (ohh, én is használok balzsamot, hajhabot, sőt, még hajlakkot is, és 10-ből 10 lánykának tetszik a hajam, de még a haverjaimnak is), menj el szoliba, ha fehér vagy.


-Sz*r a tested?

Szerintem egyértelmű a válasz...


-Nem vagy elég magas?

~165 cm-vel életemben egyetlenegy "komolyabb" visszautasítást kaptam, egyébként BÁRKI felszedhető.


-Nincs stílusod?

Szívesen segítek öltözködni. Viszont ha totál élettelen vagy a témában, (nem 1-2 ezer forintos) ing, skinny fekete farmer, meg egy elegánsabb cipő (szintén nem egy kínai hulladék, ami 2 hét után kifakul, meg alap ocsmány design). A legtöbb csajnak bejön.

Konkrétan ~50k-ból veszel egy olyan szettet, amivel lesz stílusod. Te döntöd el, hogy megéri-e.


Nem vagy "cuki", undi a közeledésed?

Senki sem szereti a kis tutyimutyi gyökereket, olyan kis pszicho feelinge van, mégha az ellenkezője is valójában. A magabiztosság nem egy veled született tulajdonság, nem a visszajelzések alapján sajátítod el (csak bizonyos mértékig növeli), viszonylag egyszerűen elsajátítható (kezdetnek addig változtass magadon, amíg úgy tudsz tükörbe nézni, hogy ne akard minden porcikád megváltoztatni), gyakorlatban pedig nem muszáj "elfogadd" magad, nem kell hogy "álompasi" legyél saját magad szemében, bőven elég, ha mások elhiszik, hogy te egy vonzó srác vagy, ami javarészt a viselkedésedben/reakcióidban/kisugárzásodban nyilvánul meg. A "leszarom" stílust azzal is elérheted, ha nem mersz kezdeményezni, viszont ha beszélgettek, muszáj hangoztatnod, hogy neked "sok" elfoglaltságod van, viszont nem előnyös a tudtára adni, hogy nem "mertél" cselekedni/ráírni/elhívni/megszólítani etc.


Még egy csomó dolgot írhatnék, annyira utálom az ilyen elkeseredett idiótákat, akik csak sírni tudnak, de annyi lélekenergiájuk sincs, hogy belenézzenek a k***szott tükörbe és bevallják maguknak, hogy csak egy igénytelen p*csök.

Egyébként remélem, hogy csak trollkodsz :D

2018. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2# Szep szep! Mintha a sracot hallanam “blablabla onfejlesztes”. Erdekes ha valaki SZÉP ARCCAL szuletik akkor nem is kell semmit fejlesztenie, en sem vagyok pattanasos igenytelen nyomorek. En tul magas vekony kopaszodo hofeher boru fajdalmasan atlagos vagyok, hiaba edzek sosem lesz olyan alakom mint egy 174 centis jo adottsagu palinak, nagy kerek fenekkel meg combokkal meg bicepsszel. Vagy pl dus sotet hajam sem lehet, semmilyen barna szinu keves hajam van. Unalmas barna szemem van, nem hatalmas kek amiert olvadnak a nok. Sot dus ajkaim sincsenek de cserbe van nagy gorbe orrom.

Ezeken nem lehet valtoztatni, meghogy a magas pasik kellenek a noknek aha persze :))) Egy 175 centis jo alkatu formas sracon meg kell nezni hogy allnak a ruhak, meg hogy allnak rajtam. Hiaba oltozok jol nem fog ugy allni. Es nem tudok hizni sem!

2018. jan. 6. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

"Szokasos panaszkodos kerdesnek tunhet de higgyetek el nem az!"


Pedig annak tűnik.

2018. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Spórolj orrplasztikára.
2018. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Minden csajnak bejönnek a magas palik. ~190 totál oké. :)


Kopaszodsz? Szedj vitamint. Nem tetszik a színe? Fesd be!, lol ez miért is ok a panaszra, 2000 forint 3 havonta.. Vékony vagy? Szintén vitaminok, és igen normális étkezés mellett gyúrj. Persze ez idő :)

Nem úgy állnak rajtad a ruhák? Vidd el varrónőhöz, szűkíttesd be, varrasd formára (nekem is van ilyen ruhám, hűha)


Panaszkodj még kérlek, ha mégegy válaszban rinyálsz, elkönyvellek trollnak. :)


#2 voltam te kis ratyi :D

2018. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező, ne foglalkozz az érzéketlen válaszolókkal. Fogalmuk sincs mit él át a fajtánk. Ugatják a jó tanácsaikat, (s valójában lexarnak) de ők is emberek, ők is megroppannának ha csak is kizárólag elutasításokat kapnának. Jönnek a kitartással, az akaraterővel meg efféle baromságokkal. Baromságok, mert ezek a kevésbé lényeges dolgokon tudnak csak változtatni. A lényeget még csak nem is érintik. Kérdezz meg bármilyen nőt, aki jön a fax tanácsaival: "ha ezeket végrehajtom, összejövünk?" - figyeld meg hogyan hátrálnak rögtön a hazugok. A nők hazugok. Ez van.



Sajnos csak azt tudom mondani, ne erre (a fájdalmadra) tekints.

2018. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akinek minden gondolata a p*nci körül forog, az nem fogja fel, hogy az élet nem csak ennyiből áll és más problémái is lehetnek azoknak, akikre irigykedik, mert jó géneket/karmát (ki miben hisz) örökölt és "nem igazság, bezzeg ő milyen könnyen csajozik". Volt ilyen nőcsábász haverom, pár hónapja temették el, balesetben hunyt el, még 30 éves se volt. Egy másik ilyen srác most vesztette el az anyukáját, aki rákos volt. Szóval az élet nem ennyire fekete-fehér és kicsit nagyobb perspektívából is nézhetnétek a dolgokat.
2018. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!