Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönne egy vékonyabb srác fedetlen felsőtesttel egy társkeresőn vagy csak a kigyúttak inkább?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 15:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Oké,de.ha nem javasoljátok az ilyen jellegű képeket,akkor mit javasolnátok.

Általános fotó nem vált be,azt me írjátok!

2018. febr. 7. 21:19
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire felfújni ezt a fotó dolgot. Legyen igényes és természetes. Nem pózolós, csak olyan... Normális. Amin mosolyogsz, amin valami érdekeset csinálsz, sportolsz, kirándulsz, barkácsolsz, kutyázol... Legyen életed és ez látsszon a képeken. Szerintem.
2018. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ilyet már többet is feltettem.senkit nem érdekel!
2018. febr. 7. 21:59
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. Jobban, mint a póló nélkül feszítés
2018. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nálam is a természetes közegben készült fotók a nyerők, nem a "pózerek", akik kocsi vagy tükör előtt állva próbálják hirdetni magukat. Ugyanígy nem tetszenek a piálós, cigizős képek, züllött életet sugároznak.

Nálam bejön például a mosolygós kép, kutyával pózolós, utazások alatt készült képek, vagy ha a hobbija is látszik belőle.

2018. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És Ti hogy néztek ki?
2018. febr. 7. 22:53
 17/20 anonim ***** válasza:
Én 175 centi, 58 kiló, vékony, hosszú barna hajú, sokak által szépnek, csinosnak mondott 29 éves nő vagyok. Jelenleg nem ismerkedem, mert van párom, de mikor fent voltam társkeresőn, természetes, mosolygós képpekkel hirdettem magam, két nap alatt 83 levelet kaptam, innen találtam meg a jelenlegi páromat is. Hogy miért neten ismerkedem? Mert ennyi idősen már van elképzelésem arról, hogy milyen társat akarok, és így könnyebb megismerni egy embert, mint elmenni egy szórakozóhelyre, ahol bepiált pasik csak egy numerát akarnak.
2018. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De mivel csaj vagy, bármilyen fotót kirakhatsz,akkor is írnak. 83 kevés
2018. febr. 7. 23:16
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen, lehet "kevés" annak ennyi 2 nap alatt, aki szexpartnert keres..nekem azért jóval több feltételem volt az adatlapomon, ami miatt nem minden kiéhezett pasi nyomult rám. Mint mondtam, úgy regisztráltam, hogy határozott elképzelésem volt mire vágyom, és tudom kit keresek. És azt az embert bizony nem a melleim mutogatásával, és pucsítással akartam "megfogni", mint a tini lányok többsége. Én nem is vagyok az a mellkidobós, csücsörítős, magamutogató fajta. De kinek mi jön be ugyebár..

Mint az ábra mutatja te inkább ilyen csajokra pályázol, hiszen a kérdésedből is látszik. Sok sikert a továbbiakban! ;)

2018. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm, jól nézek ki. 170, 65 kg, arányos-izmos alkat. Picit barnás bőr (gyárilag), zöldeskék szemek, váll alá érő dús, barna haj, általában kevés smink, de a szememet szeretem kihúzni. 21 éves vagyok amúgy. A humorom és a mosolyom többet dicsérték, mint a melleim, nem is teszem ki mindenem és nem ribiskedem, pedig többnyire ilyen vagy kevésbé jótestű nők is tolják idegen férfiak képébe a kannát meg a barackot. Illetve le is nézem ezeket az embereket a saját és a másik nemben is. Ennek ellenére a sok magadfajta talált be, aki csak bäszni akarna velem, mint a nyulak, esélyem sincs normálisan bemutatkozni, a leírást pedig el sem olvassák. Pedig kreatív (volt). Okkal töröltem magam, nem szeretek fhaszverés tárgya lenni. Azért pár jó arc embert sikerült leakasztanom onnan is. :)
2018. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!