Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy olyan srác mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy olyan srác mint én hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretek kockulni,persze nem napi 24 órában,de szabadnapjaimon amikor haverom a barátnőjével van,nagyon jól elmegy vele a nap.A haverom szerint viszont ezért nincs senkim mert szeretek kockulni és nem bulizni járok.Én a bulikat nem szeretem,nem vagyok önbizalom hiányos,de kamaszként valamiért zárkózott lettem ha sok ember vesz körbe,meg nem is érzem jól magam a bulikba,persze házibuliba ha meghívnak elmegyek,de lerészegedés meg ezek nem mennek meg korán haza is megyek.Viszont azzal hogy nem bulizok bezárult egy ismerkedési terület,én csak annyit tudok magamról hogy mellém valami hasonló lány illene de ebben ez az önismereti rész ki is merült.Házibuliba volt már sikerem lánynál,mert volt egy aki nagyon nyomult,de én nem olyan lányt akarok aki bűzlik az alkoholtól.
2018. jan. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Sportolás közben. Barátnőm fut, és futás közben egy másik futó pasival lett kapcsolata, ott ismerkedtek meg.

Mások kutya sétáltatás közben szoktak megismerkedni például.

2018. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad egy kicsit a cél érdekében, én se szerettem bulizni, inkább élőzenés koncertekre jártam (ami szintén jó ismerkedési "terep" lehet), de aztán megszerettem.
2018. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm...szerintem ne lépj le korán házibuliból. Tudom, néha nehéz én is ilyen voltam mint te, mindenből kihúztam magam, vagy ha elmentem akkor se élveztem teljesen, vagy eljöttem még mielőtt beindult volna. Azóta párszor rákényszerítettem magam, hogy maradjak, meg menjek többfelé és eddig mindig megérte. Alkoholból meg meg lehet találni azt a mennyiséget, ami felold, de még magadnál vagy és másnapos se leszel. Én ezt általában be tudom így lőni és tök jó, mert amúgy én is elég zárkózott vagyok, de így sokkal könnyebb az egész. A kockulást meg nem kell teljesen felváltani a bulizással, az is élvezetes:D És nem is kell teljesen kifordulnod magadból. Amúgy az hogy buliba mész még kapásból nem jelenti hogy megismerkedsz ezzel azzal, de az esélyt nagyban növeli. Ezen túl biztos léteznek más alkohol mentes programok is, legalábbis az én baráti köröm szokott mást is csinálni:D Teázóba beszélgetés, csak úgy a másiknál elvagyunk páran, mozi, színház, társasozás, stb. Ezek akkor jók ismerkedésre, ha olyan társasággal mész ahonnan kevés embert ismersz. Ha meg nincs ilyen program egy társasozós-filmnézős,stb délutánt te is meg tudsz szervezni, megkéred a barátaidat, hogy hozzanak olyan embereket akiket nem ismersz és kész is. Biztos vannak közösségi programok is, ha pesti vagy akkor 100%, ahová simán elmehetsz és ahol megismerkedhetsz új emberekkel.
2018. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátom is egy kocka, ráadásul nem szereti az embereket úgyhogy bulikba se jár. Mi úgy találkoztunk, hogy egy helyen voltunk diákmunkán, de nem ugyanazt csináltuk. Mégis megismerkedtünk, sokat lógtunk együtt, rájöttünk mennyire jól kijövünk egymással aztán több is lett belőle. Neked a diákmunka, vagy suli nem játszik? Találkozhatsz olyan lánnyal aki hasonló hozzád.
2018. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már nem vagyok diák,dolgozóm,csak itt bent a női munkatársak idősebbek tőlem :D
2018. jan. 26. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Tinder :)
2018. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak lányban. :) A barátom is hasonló szerencsére. Mi interneten ismerkedtünk meg.
2018. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!