Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon nagy gáz, ha egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy gáz, ha egy 23 éves srác fiatalabb lányokkal szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

17-18 èvesekkel, mert agyilag úgy èrzem èn is ott tartok meg amire akkoriban vágytam az most van meg nekem.


Nagyon nagy baj ez?


2017. nov. 4. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj. A te életed, azt csinálsz amit akarsz. A felelősség is a tiéd.

Inkább rád nézve gáz, hogy ennyi évesen is csak azon a szinten vagy.

2017. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, a 20-23 éves lányok amúgy is gyakran 25+ pasikkal ismerkednek, pont azért, mert a velük egykorú fiúk még totál éretlenek, ahogy te is :D
2017. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Még jobban is jársz velük. 5-6 évnyi csávóval kevesebben jártak még bennük. Nem sok különbség van egyébként a 18 és a 23 éves lányok között. Konkrétan én egytlen esetben sem vettem észre szignifikáns változást azoknál akiknek ismerem az életét. Komoly változás majd 30 körül áll be nálluk amikor kezd bennük munkálkodni a gondolat, hogy a gyerekneveléshez rendezkedjenek be, mert nemsokára kifutnak az időből.

Az egyetlen nagy különbség annyi, hogy 17 éves korukban vagy nem voltak még senkivel vagy csak pár sráccal. 23 éves korukra ez már inkább két számjegyű szokott lenni. És az esélyid is nagyobbak, mert a javadra való korkülönbséggel tudod őket vakítani egy kicsit. Többnyire imponál nekik, ha idősebb a srác.

2017. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!