Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék lányokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék lányokkal ismerkedni, ha "otthonülős" srác vagyok?

Figyelt kérdés

Nem igazán járok sehova, nincsen olyan szociális köröm ahol lányokkal tudnék ismerkedni. Bulizós típus sem vagyok, bár már gondolkoztam rajta, hogy mennék buliba csajozni, de nincs kivel. Az utcán/tömegközlekedésen/plázákban cinkes lenne lányokat leszólítani, és szerintem nem sok sikerrel kecsegtetne. Az ilyen internetes oldalakon, meg ezen az oldalon általában pár nap után eltűnnek a lányok. Társkeresőt nem is próbáltam, ott valószínűleg alig lenne valaki, aki egyáltalán visszaírna szerintem. Szóval igazából nem tudom, szerintetek hogyan tudnék lányokkal ismerkedni hatékonyan?

20/F



2016. jún. 11. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon negatív vagy, de azért azt tudd ha semmi nem jó és semmit nem teszel kifogásokra hivatkozva, akkor nem lesz semmi változás...
2016. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Ha jóképű és magas vagy, akkor az már félsiker, viszont ha nem vagy ilyen, akkor felesleges belekezdened.


A másik opció, hogy legyen sok pénzed és, akkor bármelyik nőt megkaphatod.


Ez az igazság.

2016. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Most konkrétan megválaszoltad, hogy miért nincs barátnőd. Miért nem teszel érte.

Nem értem mi a gond az utcán való megszólítással például. Meglátsz egy szimpatikus lányt, szemezel vele, ő vissza, mosolyogsz rá, ő vissza, ha ez meg is van, jöhet a leszólítás.

Ha nem adsz fel lottót akkor hogyan akarsz nyerni rajta?

2016. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
jó kérdés ,én is ezt kérdztem de törölték is ,ezek.nem lehet ilyeneket kérdezni 😷
2016. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

Ne hallgass az utolsóra, ha nem születtél szerencsés genetikával, akkor úgyis lekoptatnak.


Gyúrd ki magad és akkor máris több esélyed van és a legfontosabb, hogy tud ide-oda vinni a csajt és ehhez is kell egy drága autó.

2016. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Felsoroltad hol nem akarsz, de így mit vársz??? Nem fog odamenni egy lány se az otthonodhoz hogy elhivjon randizni. Másrészt, a lányoknak és nőknek nem az otthonülős srácok jönnek be.
2016. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
#3 miután odamegy, a csaj közli hogy van pasija. a szemezés meg a mosolygás nem jelent semmit!
2016. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
46%
Nem kell megváltoznod. Legyél önmagad. Én személy szerint visszataszítónak találom a kigyúrt csávókat és jobb szeretem ha valaki gyalog jár mint hogy méregdrága kocsival. Egyszerűen nyisd ki a szemed és lásd meg a világ értékeit! Legyél kiegyensúlyozott, ezt jobban értékelik a lányok. Szerintem. 16/L
2016. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Bocsi, a ragozás sose ment.
2016. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Oké.. ezt aláírom... De akkor ennyi erővel ne is próbálkozzon soha, sehol...

Én is szoktam az utcán mosolyogni és rám is szoktak. Én például nem küldeném el az illetőket. Nálam csak annyi van, hogy ez mindig BP-n van, én pedig vidéki vagyok, így egy kicsit bizonytalan vagyok azon a téren, hogy jópárszor megjártam, h ott ismerkedtem. Szóval nem mindig a direkt lerázás és a hülyítés a cél.

Ha tényleg ettől fél vlki h elutasítják, akkor bele se kezdjen, mert az elutasítás az élet velejárója.

2016. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!