Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék lányokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék lányokkal ismerkedni, ha "otthonülős" srác vagyok?

Figyelt kérdés

Nem igazán járok sehova, nincsen olyan szociális köröm ahol lányokkal tudnék ismerkedni. Bulizós típus sem vagyok, bár már gondolkoztam rajta, hogy mennék buliba csajozni, de nincs kivel. Az utcán/tömegközlekedésen/plázákban cinkes lenne lányokat leszólítani, és szerintem nem sok sikerrel kecsegtetne. Az ilyen internetes oldalakon, meg ezen az oldalon általában pár nap után eltűnnek a lányok. Társkeresőt nem is próbáltam, ott valószínűleg alig lenne valaki, aki egyáltalán visszaírna szerintem. Szóval igazából nem tudom, szerintetek hogyan tudnék lányokkal ismerkedni hatékonyan?

20/F



2016. jún. 11. 21:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Én is otthonülős típus vagyok, ha el is megyek valahova szórakozni (nem bulizni, az nem az én műfajom), akkor is barátnővel, és olyankor nem "fiúzunk". Az egyetlen hely, ahol ismerkedhetek, az az egyetem (de mondjuk az én szakomon alig van fiú, szóval ott is nehézkes). Te esetleg nem tudsz egyetemen/fősulin vagy munkahelyen?

20/L

2016. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Ja és kihagytam, hogy természetesen megint jöttek a "jóindulatú" és "abszolút nem is nőgyűlölő" kommentek, hogy csak a pénz meg a kinézet, stb., stb. Ezt NE HIDD EL, kedves Kérdező! Normális lányoknál ez nem így működik!

#11 voltam

2016. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
ÉS ha nem szemez vele soha senki, nem mosolyognak rá? Rám pl. sosem szoktak...nem is kezdeményeztem még inkább senkinél, felesleges.
2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyetemen, hogy kell ismerkedni? Valaki? Nekem fogalmam nincs
2016. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Gábor19... ***** válasza:
Munkahelyeden/sulidban esetleg?. De szerintem próbáld meg a Tindert, vagy valamelyik netes társkeresőt; hátha szerencséd lesz.
2016. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szerintem itt is találhatsz olyat aki visszaír huzamosabb ideig :)

én találkoztam gyakoriról fiúval, az más kérdés h távkapcsolatba egyikünk se szivesen ment bele.

21L

2016. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hogyhogy nincs legalább egy-két haverod? Velük el tudnál menni bulizni.
2016. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"ÉS ha nem szemez vele soha senki, nem mosolyognak rá? Rám pl. sosem szoktak...nem is kezdeményeztem még inkább senkinél, felesleges."

Már megint egy olyan, aki azt várja, a lányok hulljanak az ölébe, de semmit nem tesz érte... Ki kell, h ábrándítsalak: A nők nem fognak elmenni a lakásaitokra és becsengetni...! Vagy mégis mit vártok?

2016. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Azt várom, hogy ha valaki feltesz egy kérdést és te arra hivatkozol, akkor a minimum, hogy válaszolsz is rá.


Mi van akkor, ha nem mosolyog rá senki? Az itteni nőktől megtudtuk, hogy ilyenkor nem szabad odamenni, meg ők amúgy sem azért mennek ki az utcára, hogy leszólítsák őket a férfiak.


Az is érdekes, hogy ez az egyetlen olyan kategória, ahol rendszeresen leírjátok, hogy hol és hogyan NE ismerkedjünk.


Engem például mindig férfiak vettek körül, iskola, munka és hobbi területén egyaránt. Számomra az egyetlen ismerkedési forma, ha kezdeményezek ismeretlen nőknél (vagyis nálam nincs olyan, hogy bemutatnak valakinek).


Viszont itt jön a nagy probléma ugyanis itt rendszeresen leírják, hogy utcán nem, buszon nem, diszkóban nem, parkban nem, könyvtárban nem, edzőteremben nem, kávézóban nem, koncerten nem, interneten báháháháhá pláne nem.

2016. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet.. 21F, Baranya megye.
2018. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!