Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy otthonülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy otthonülős srác hogyan találhat barátnőt?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, az a személy én lennék.

Jobb szeretek otthon ülni, ez lehet azért, mert ilyen a természetem, de lehet azért is, mert nincs barátnőm.

Lehet ha találnék magamnak valakit, akkor többet kimozdulnék, sőt, biztos.


Nem nagyon szeretek szórakozóhelyekre járni, és barátaim sincsenek (mert elköltöztem - és amúgy is nehezen elegyedek szóba másokkal) akiken keresztül megismerhetnék egy lányt.

Egyedül elmenni egy kocsmába vagy szórakozóhelyre elég távol áll tőlem, mert hát...eh értitek.


A myvip randi nem hiszem hogy sokat segítene, mivel ott az összes lány szinte már foglalt (minimum már vagy 1000en szavaztak az összes lányra, stb :D )


Ha van valami ötletetek az megköszönném!

21/F


2011. febr. 1. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát meló hely stb pl :D ha van vmi hobbid nem tudom tanulj hangszeren játszani :D a zene suliba össze futhatsz vmi jó bigével anno zongorázni tanultam hmm volt ott pár jó kis hegedűs csaj akinek fel tolnám a vonóm :D


19F

2011. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

csajok és pasik is ott van.

amúgy csináld azt, amikor így nézegeted a lányokat, hogy ha megtetszik valamelyik(akár több is), írsz neki! Akármit. Csak visszaír valamelyik. Én is így találtam meg mostani barátnőm, és hát nem egy bányarém. ;)

2011. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A társkereső kezdésnek jó, bár nekem eddig nem voltak túl pozitív élményeim, de hasonló cipőben járok, Budapestre költözvén próbálok társaságot találni (+barátnőt).

Esetleg nincs valaki korábbi ismerősöd gimiből/egyetemről, aki veled egy városban lakik, és nem találkoztál már vele egy ideje? Ő pl. talán bemutathat az ő társaságának... kezdésnek az is jó.

2011. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de buszmegben v akárhol leszólíthatsz egy csajt ha szemeztek és látod rajta h ő is szívesen megismerne :) vagy írj rá vkire fb-on v vipen...
2011. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sajnos új vagyok énis pesten, nem ismerek senkit (kolis vagyok), de nem nagyon szokásom leszólítani buszmegállóban lányokat, mert szégyenlős vagyok ^^
2011. febr. 1. 23:30
 6/13 stikkes ***** válasza:
Reménytelen vagy, mint én!
2011. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor minket a sors is egymásnak teremtett!
2011. febr. 1. 23:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz azzal is, hogy utcán, megállókban, vagy amerre jársz, szóba elegyedsz lányokkal. Természetesen miután valami minimális szemkontaktust sikerült felvenni vele előzőleg. Én amióta Budapesten lakom, ha megyek valahova, folyamatosan szemezek lányokkal, ezzel töltöm ki azokat az unalmas perceket. Nézz minden lány szemébe mélyen, akikkel csak bármilyen kontaktusba lépsz. Mosolyogj.

Találj ki valami hobbit, lehetőleg olyat, ahol lányokkal is kapcsolatba léphetsz.


Mivel normális a helyesírásod, valószínű nem vagy egy elvetemült ember. Ha még emellé jól is nézel ki, nyert ügyed van. Ha nem nézel ki jól, akkor meg gyúrd ki magad, a legtöbb nőnek ez elég. Azzal is bepróbálkozhatsz, hogy semmibe veszed a nőket, nagyon sokan - sajnos - arra buknak. A volt nőm például egy olyan paliba szeretett bele, aki néhány óra beszélgetés után szobára akarta vinni. (néhány randi után sikerült is neki)

2011. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
chat.hu
2011. febr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem ülsz otthon! Valami csak érdekel... Elmész egyedül... lehet, hogy sz@r lesz. Elmész ismét... aztán harmadszorra más biztosan oldottabb leszel.

Neten kb 1%-os hatékonysággal lehet csajozni.

Felszedésre meg nincs tuti módszer. Jókor kell lenni jó helyen. Szakítottam, az exem azt mondta, hogy keveset foglalkoztam vele, most romantikára vágyik. Olyan sráchoz jár fel kefélni, aki 3 hónap alatt egyszer sem hívta, egy ajándékot nem adott neki. Tehát két olcsó bókkal bárki felszedhette volna.

2011. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!