Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni "otthonülős" lányokkal? Akik nem partyarcok?

Figyelt kérdés
Társkereső és chat kilőve. Az egyikhez nincs kedvem a másikra meg nem pazarlom az időmet. (különben sincsenek ilyesfajta lányok semelyik helyen)
2010. aug. 28. 20:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincsenek? Vannak azok mindenhol.
2010. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
erre Én is kíváncsi lennék, de szerintem max tömegközlekedés és könyvtár.
2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Vannak mindenhol?

Szórakozóhelyeken és egyéb helyeken ahol ismerkedni lehetne kötve hiszem hogy előfordulnak, mert akkor már nem otthonülős, hanem partyarc

2010. aug. 28. 20:28
 4/29 anonim ***** válasza:
miaz, hogy nincsenek??xD pf..ezt az általánosítást. amúgy könyvtár.:) jó hely hidd el! ha van a sulitokba, akkor néha nézz be bizti vannak, akik ott töltik a délutánjukat, mert én ott szoktam vmikor.:D
2010. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Pl itt!
2010. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
na igen, de észlény nem csak szórakozóhelyeken meg bulikba lehet ismerkedni!!:D itt már gond van, hogy csak ilyen helyekből tudsz kindulni. amúgy még a tábor is jó ötlet. (előző voltam)
2010. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
mármint a 20:29-es bocs ma nem vagyok érthető. közbe eszembe jutott egy más is. suliba nézz körül, hogy kik azok, akik nem vágnak fel, hogy hova mennek bulizni a hétvégén. az ilyet lehet látni egy lányok, hogy bulizós típus vagy nem. hány éves vagy?
2010. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 dollymelyo ***** válasza:

pl én otthonülös lány vagyok:DDDD

és elég sok ilyen barátnőm van...


szoval elég sokan vagyunk:D

2010. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Mert olyanról még nem hallottál, hogy valaki nem állandóan jár le, esetleg csak lenézett, vagy akármi? Persze kicsi az esély pont ilyennel összefutni, de nem 0.
2010. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
22
2010. aug. 28. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!