Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni "otthonülős" lányokkal? Akik nem partyarcok?

Figyelt kérdés
Társkereső és chat kilőve. Az egyikhez nincs kedvem a másikra meg nem pazarlom az időmet. (különben sincsenek ilyesfajta lányok semelyik helyen)
2010. aug. 28. 20:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
én meg otthonülős pasit keresek ;) amúgy nekem a gyaloglochat nagyon be szokott válni.
2010. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
remélem majd találkozok ilyen lányokkal :)
2010. aug. 28. 21:42
 23/29 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Aki "otthonülős", mondjon valamit arról, hogy hova szokott menni, ha nem suliba vagy dolgozni? És hol szeretne ismerkedni is? Nekem az a legnagyobb bajom, hogy ezeken a helyeken, hogy busz, könyvtár, uszoda nem ismerkedés céljából mászkálnak az emberek, hanem mert valami dolguk, céljuk van. Nem is hiszem, hogy ezeknek titkos találkahelyeknek kéne lenniük. Véletlenül összefutni, és szóbaelegyedni meg bárhol lehet, ahová tisztességes emberek beteszik a lábukat. Arról nem is beszélve, hogy honnan tudjam, hogy nincs barátja például?
2010. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

jó kérdés, én is inkább otthonülős fajta vagyok, diszkókat nemigen szeretem, házibulikba szoktam járkálni, az pl. egy ismerkedési lehetőség, aztán suliba, meg vmi közös ismerős által pl., meg esetleg egy tanfolyam is szóba jöhet ahol esetleg lehetne ismerkedni, meg nemtom egyelőre ennyi jutott eszembe

18/f

2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én is otthonülős típus vagy, utálok discoba járni... taszítanak azok a pasik akik cigiznek, és alkoholt fogyasztanak... lehet különc vagyok. :)
2010. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23:22 énis ugyanilyen vagyok, és inkább megyek el mászkálni egy parkba sétálok vagy kutyát sétáltatok, biciklizek..:D olyan helyekre ahol nincsenek sokan
2010. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Már írták sokan, h látszik egy lányon, h ő otthonülős vagy sem. Szerintem ha olyan helyekre jársz, ahol te is szeretsz lenni és nyitva tartod a szemedet, biztosan találsz. :) Én is ilyen vagyok, és a barátnőim is ilyenek (néhány kivétellel). Nálunk nem számít ha nem kifejezetten "ismerkedős helyeken" találkozunk valakivel.
2010. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

23:22-es vagyok:


00:23: én is így vagyok vele. :D

2010. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Amatőr írásokkal/fanfictionökkel foglalkozó oldalakon. Nagy választék, feltérképezhető magánélet.
2010. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!