Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Volt, hogy már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt, hogy már szinte nyomoztatok egy srác után, hogy megtaláljátok? Nem "gáz"?

Figyelt kérdés

Másfél hete koncerten megismerkedtem valakivel, nagyon jól megvolt a közös hang, együtt buliztunk, valószínűleg bejöttünk egymásnak. Mire észbekaptam, hogy koncert után hol fogom megtalálni addigra eltűnt és nem találtam meg. Kerestem az eseménynél, ismerősöknél akik ott voltak körbekérdeztem de nem találom. Viszont az együttesnek aminek a koncertjén voltunk a FB profilján megtaláltam egy korábbi koncertképen a srácot. Nagyon gáz lenne azzal keresni? Nyilván nem kiplakátolni, csak egy-két zárt csoportba betenni ahol az ilyen zenét kedvelő emberek is vannak. Vagy hagyjam és bízzam a sorsra? Nagyon erős gyanúm, hogy nincs fent facebookon mert eddig tényleg mindig mindenkit megtaláltam kivéve őt, és nem egy nagy koncertről van szó, elég underground volt, kb mindenki ismert mindenkit.

19L


2016. jún. 7. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg azon is elindulhatsz, hogy az adott képen, amin szerepel, megnézed a lájkolókat illetve az ő ismerőseiket. :)
2016. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megvolt már sajnos ez is. Tényleg mindent próbáltam, semmi. :D
2016. jún. 7. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Én inkább az együttes oldalára posztolnám, hogy találkoznál még vele, de nem találod, keressen. Ha nem egy nagy együttes, akkor nem süllyed el a post és ha látja lehet rádír. A kép alapján keresni kicsit olyan izé. Én nem örülnék. Pl. ha mondjuk van neki barátnője és csak azért buliztatok együtt, meg beszélgettetek, mert egy nyitott ember, aki szívesen beszél emberi lényekkel, akkor rohadt kellemetlen helyzetbe hozod, ha mondjuk a lány meglátja és akkor magyarázza meg neki, hogy csak te képzeltél bele többet. Lehet persze, hogy nincs így, de mondjuk én még ettől függetlenül sem örülnék neki, ha valaki valami megosztós kampányba kezdene a képemmel, hogy engem keres, mert bejövök.


Ha véletlen tényleg nincs is fent a facebookon, akkor valószínűleg azért, mert kissé talán zárkózott, a magánszféráját különösen fontosnak tartó ember. És akkor képzeld el, hogy egy ilyen ember képére hívod fel mások figyelmét, hogy dikk, nem tudja valaki ki ez?

2016. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kiposztolás rossz lehet, lehet, nem örül neki. Nekem egy férfi ismerősöm járt egyszer úgy, mint te, ő E/2.-ben írta ki az együttes oldalára: "Kedves [Katika], az XY koncerten találkoztunk, de így meg így elkeveredtünk egymástól. Ha van kedved találkozni, kérlek, írj. [Bécike]."


Szerintem ez jó volt, mert megszólította a lányt, szóval neki írt,nem pedig róla (van különbség, szerintem, nem olyan érzés, mintha kiplakátolnák rólad a várost), és szimpatikus volt az egyenes beszéde is. Ha van a srácról kép, miért nem kommentelsz az alá? Előbb utóbb csak tag-eli egy haverja.

2016. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert az egy két évvel ezelőtti koncertfotó, sajnos az alá már senki nem fog kommentelni. :( De felismerhető rajta, az arca szinte semmit nem változott.
2016. jún. 7. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se plakátold ki vele a zártabb csoportokat se. De amúgy, miért nem írsz az eseményhez? Nagyobb eséllyel fogja ott ő, vagy egyik haverja meglátni, és felvenni veled a kapcsolatot.
2016. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer egy lány miatt átnéztem vagy 2000 embert családfával, a szemem kifolyt de meglett :D :D nem volt később haszna de sikerélménynek jó volt
2016. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senki nincs tagelve a fotón?
2016. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az együttesnek azóta nincs új koncertje? Oda is írhatsz. Az érdekelheti.
2016. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyszer :D Elsőéves voltam az egyetemen, és kémia laborra mindig csatlakozott hozzánk országos OKTV-re bekerült végzős gimnazista srác, mert a középsulija elküldte az egyetemre gyakorolni vagy nem tudom. És tök kis helyes volt, váltottam is vele pár szót, segítettünk egymásnak, de az égvilágon semmit nem tudtam róla csak azt, hogy melyik suliból jött (még a nevét se, laboron nem nagyon volt idő beszélgetni). Akkoriban még erőfeszítéseket tettem a pasik irányába (ma már biztos nem csinálnék ilyet, bár ki tudja :DDD). Felmentem a suli honlapjára és végignéztem az összes végzős osztály osztályképét. Mikor megtaláltam melyik osztályba jár, megnéztem az osztálynévsort, és megkerestem mindegyiket facebookon. Meg is találtam, de nem jelöltem be végül :D
2016. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!